عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

کفش عروس و نحوه خرید آن

کفش عروس و نحوه خرید آن


یکی از خریدهای مهم عروسی ، کفش عروس است. شاید شما نیز جزء خانم هایی باشید که عروسیتان نزدیک است اما نمی دانید چه مدل کفش عروسی را انتخاب کنید البته حق هم دارید ! زیرا تنوع بالا باعث می شود کمی در انتخاب کفش مناسب عروسی تردید داشته باشید.

در این مقاله از سایت عروسی ساز ، به طور کامل نحوه خرید کفش عروسی و مواردی که نیاز است در خرید آن در نظر بگیرید را بررسی خواهیم کرد همچنین با مدلهای جدید کفش عروسی نیز در این مقاله آشنا خواهید شد بنابراین پیشنهاد می شود تا انتهای این مقاله همراه با باشید.

کفش عروس و نحوه خرید آن

ابتدا و قبل از هر توضیحی باید بدانید که یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب کفش عروسی ، راحتی آن است تفاوتی ندارد که چه نوع مدل کفشی انتخاب می کنید اما راحتی کفش را در اولویت اول قرار دهید.

برای مثال در برخی موارد ، توجه عروس خانم ها به کفشی با ظاهر زیبا جلب می شود اما با اینکه می دانند پاهایشان در آن کفش راحت نیست ، با این حال آن را خریداری می کنند.

باید بدانید که قرار است ساعت های زیادی با کفش های عروسی قدم بزنید و حتی ممکن است پله ها را بالا و پایین کنید. این مدت زمان برای ورم پاها کافی است و به همین علت کفش برایتان بیش از حد تنگ و در نتیجه باعث می شود دیگر نتوانید با آن راه بروید.

کفش عروس و نحوه خرید آن

پاشنه بلند یا کوتاه

اگر جزء آندسته از خانم هایی هستید که تاکنون کفش های پاشنه بلند زیادی داشته باشید و بارها با آن به مهمانی و مراسم ها رفتید ، میتوانید کفش عروستان را نیز پاشنه بلند انتخاب کنید البته در هنگام انتخاب ارتفاع پاشنه به قدتان نیز توجه کنید.

ارتفاع پاشنه کفش عروس را به حدی انتخاب کنید که قد شما از آقا داماد بلندتر نشان داده نشود.

اما اگر جزء آندسته از خانم هایی هستید که تاکنون کفش پاشنه بلند نداشته اید یا عادت به آن ندارید ، بهتر است در شب عروسیتان نیز ریسک نکنید و همان کفش عروس پاشنه کوتاه را انتخاب کنید. البته اگر خیلی علاقه مند به کفش عروس پاشنه بلند هستید ، پیشنهاد می شود چند ماه قبل از عروسی اقدام به خرید آن کنید تا بتوانید چندین بار در روز با آن راه بروید تا پاهایتان به آن عادت کند.

مدل کفش

در شب عروسی قرار است بهترین ها را داشته باشید بنابراین نیاز است بدنبال بهترین و جدیدترین مدل کفش عروسی بروید.

کفش عروس لژ دار ، تخت ، پاشنه دار ، بدون پاشنه جزء مدل کفش هایی است که عروس خانم بیشتر به سمت آن می روند بنابراین بهتر است شما نیز نگاهی به این نوع مدل های کفش عروس بیندازید.

رنگ کفش عروس

انتخاب رنگ کفش عروس

بعد از مدل ، نوبت به رنگ کفش عروس می رسد. پیشنهاد سایت عروسی ساز ، انتخاب رنگی نزدیک به لباس عروس است اینکار باعث می شود هماهنگی بیشتری با لباس عروس بوجود آید.

البته ناگفته نماند که رنگ کفش عروس طلایی نیز با رنگ لباس عروس سفید نیز هماهنگ باشد خصوصا اگر مدل سرویس جواهرات عروس نیز از رنگ طلای زرد باشد ، این هماهنگی بیشتر به چشم خواهد آمد.


کفش عروس و نحوه خرید آن

کفش عروس و نحوه خرید آن

کفش عروس و نحوه خرید آن
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی پرفروش کفش عروس و نحوه خرید آن یکی از خریدهای مهم عروسی ، کفش عروس است. شاید شما نیز جزء خا مدل خواندنی عروسی شیک,مدل خواندنی عروسی سال,
صفحه قبل