عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

برگزاری یک جشن نامزدی بدون نقص

برگزاری یک جشن نامزدی بدون نقص


جشن نامزدی

پس از آشنایی خانواده ها و مراسم خواستگاری اولین جشن عروس و داماد معمولا جشن نامزدی است. این جشن از قدیم به عهده خانواده عروس بوده و بیشتر برای آشنایی دو فامیل و اعلام این وصلت می باشد. این جشن یک جشن کاملا اختیاری و آزاد است و از قاعده و قانون خاصی پیروی نمیکند، شما میتوانید هر طور مایل هستید این جشن را برگزار کنید بسته به سلیقه و بودجه شما این جشن می تواند یک مهمانی بزرگ و مجلل باشد یا یک دورهمی دوستانه.

لیست میهمانانی که قرار است برای جشن نامزدی دعوت کنید را همراه با همسرتان مشخص کنید، بهتر است همزمان لیست میهمانان عروسیتان را نیز مشخص کنید تا بدانید چه کسانی برای هر دو جشن و چه کسانی برای نامزدی و یا عروسی دعوت هستند.

جشن نامزدی شما باید یک جشن راحت و بی دردسر باشد جدا از هر قائده و قانونی، مثلا شما در این جشن میتوانید از لباسهای رنگی استفاده کنید و یا از لباسهای کوتاه و هر مدلی در صورتی که مناسب اندام شما باشد می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. یکی از کارهای زیبایی که در جشن نامزدی می توانید انجام دهید ست کردن لباس عروس و داماد است که در جشن عروسی سخت است اما در نامزدی به دلیل استفاده از رنگ ها اینکار راحت تر و زیباتر می شود.

به خاطر داشته باشید جشن نامزدی شما مقوله ای کاملا جدا از عروسی است پس برای دیزاین مکان برگزاری جشن نیازی به صرف هزینه های سرسام آور نیست. بهتر است با دیدن عکس ها و مدل های اینترنتی خودتان دیزاین میز نامزدی و شام را به عهده بگیرید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها خاطره ای به یاد ماندنی برایتان باقی بماند.

یکی دیگر از کارهای زیبایی که در مراسم نامزدی انجام می شود تهیه گیفت نامزدی و هدیه کردن آن به میهمانان است. گیفت ها هدایایی کوچک و با ارزش هستند که مهمترین روز زندگی شما را به میهمانانتان یاد آوری می کنند. برای تهیه گیفت ها میتوانید خودتان دست به کار شوید و با کمی ذوق و سلیقه هدایایی ارزشمند برای میهمانان ترتیب دهید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

برگزاری یک جشن نامزدی بدون نقص

برگزاری یک جشن نامزدی بدون نقص

برگزاری یک جشن نامزدی بدون نقص

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
برگزاری یک جشن نامزدی بدون نقص
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصر خواندنی نامزدی مجلل برگزاری یک جشن نامزدی بدون نقص جشن نامزدی پس از آشنایی خانواده ها و مراسم خواستگاری مدل خواندنی نامزدی سال, خواندنی نامزدی زیبا,
صفحه قبل