عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

تور عروس

تور عروس


تور عروس نماد چیست؟

یکی از اکسسوری های عروس خانم ها تور عروس است. استفاده از تور عروسی از سالها پیش مرسوم بوده و نمادی از عفت و پاکدامنی است. در برخی فرهنگ ها صورت عروس را با تور می پوشاندند و داماد تا بعد از عقد اجازه نداشت صورت عروس را ببیند. در غرب نیز این تور سنبل وفاداری است. اهمیت تور عروس با لباس عروس برابری می کند و بدون آن لباس عروس کامل نیست.

وقتی به مزون ها سری بزنید متوجه تنوع این تور ها می شوید. تور عروس ممکن است یک لایه و یا چند لایه، کوتاه یا بلند، و کار شده و یا ساده باشد. اینکه چه مدل توری می پسندید پس از سلیقه شما به مدل لباس و آرایش و شینیون موهایتان بستگی دارد. ازین رو بهتر است حتما با آرایشگرتان مشورت کنید.

مدل های تور عروس

همانطور که گفتیم مدل های تور عروس متفاوت است و شما میتوانید با توجه به لباستان انتخاب کنید، اولین تفاوت تور ها با یکدیگر قد تور است. قد تور ممکن است تا شانه، تا آرنج، سه ربع و یا بلند باشد. هر کدام ازین اندازه ها با توجه به استایل و آرایش شما و همینطور مدل لباستان استفاده می شود. مدل هایی دیگر از تور نیز وجود دارد که بیشتر سبک های اروپایی دارد و با مدل لباس های اروپایی زیباست.

دقت داشته باشید که تور و لباس شما باید مکمل هم باشند نه اینکه با یکدیگر در رقابت باشند. مثلا اگر لباس پرکاری دارید نباید تور شما هم پر زرق و برق و پرکار باشد. تورهای دست دوز بسیار زیبا هستند مخصوصا اگر با یک لایه ظریف کار دست همراه باشند، سنگ و مروارید بر روی تور زیبایی آن را دوچندان خواهد کرد اما مسلما هزینه بالاتری خواهند داشت در ضمن به خاطر داشته باشید در این کار زیاده روی نکنید زیرا سنگینی تور شما را در طول مراسم اذیت می کند. اگر به دنبال تورهای بلند هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از تورهای چندلایه است که بتوان لایه بلندتر آن را جدا کرد تا در مراسم به مشکل نخورید.

نحوه قرار گیری تور

قرار گرفتن تور روی سر نیز بسیار مهم است. تور شما در درجه اول باید طوری قرار بگیرد که شما با آن احساس راحتی کنید. حواستان باشد بین محل قرارگیری تور و موهایتان فاصله ایجاد نشود. در قدیم تور را بر روی تاجی از گل قرار می دادند اما امروزه با استفاده از گیره ها این کار به راحتی انجام می شود. معمولا در کنار تور، تاج ، کلاه و یا اکسسوری دیگری نیز استفاده می شود.


تور عروس

تور عروس

تور عروس

تور عروس
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی تور عروس تور عروس نماد چیست؟ یکی از اکسسوری های عروس خانم ها ت مدل خواندنی عروسی پرفروش,طرح خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل