عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

تاج عروس و نحوه انتخاب آن

تاج عروس و نحوه انتخاب آن


بسیاری از عروس خانم ها ، در انتخاب تاج عروس تردید دارند و احساس می کنند اگر تاج عروس را بزارند ، چهره و آرایش و همچنین مدل موهای عروس به خوبی دیده نخواهد شد.

تاج عروس ، انواع بسیار متفاوتی دارد و انتخاب آن باید با توجه به مدل مو و لباس عروس باشد.

در این مطلب از سایت عروسی ساز ، به نحوه انتخاب تاج عروس و مدل های آن خواهیم پرداخت.

تاج عروس و نحوه انتخاب آن

ابتدا و قبل از انتخابی ، باید فرم و مدل صورت عروس بررسی شود یک قانونی در هماهنگ کردن مدل تاج عروس با فرم صورت وجود دارد که اگر مثلا صورتتان گرد است ، تاج عروس گرد نباید انتخاب کنید همینطور که اگر صورتتان کشیده است ، تاج عروس کشیده نباید انتخاب کنید.

این قانون برای همه فرم صورت ها صدق می کند و یکی از مواردی که باید در هنگام انتخاب تاج عروس در نظر بگیرید ، همین مورد است.

تاج عروس هایی وجود دارد که کنار سر نیز قرار می گیرد اما بهتر است ریسک نکنید و مدل های تاج عروس را انتخاب کنید که در وسط سر قرار بگیرد.

البته در انتخاب سایز و ارتفاع تاج عروس ، دقت کنید برای مثال اگر صورتی کوچیک دارید ، تاج عروسی بزرگ و با ارتفاع بلند انتخاب نکنید زیرا تنها چیزی که از چهره شما معلوم خواهد شد ، تاج عروس است و آرایشتان به چشم نخواهد آمد.

تاج عروس و نحوه انتخاب آن

نحوه انتخاب رنگ تاج عروس

بعد از فرم صورت ، نوبت به هماهنگی تاج عروس با مدل لباس عروس می رسد. اولین و مهمترین موردی که برای هماهنگی تاج با لباس عروس باید به آن دقت کنید ، رنگ است.

برای مثال ، اگر لباس عروستان نزدیک به رنگ طلایی است ، باید رنگ تاجتان نیز نزدیک به همین رنگ انتخاب کنید.

اگر نمی دانید چه رنگی به چه رنگ لباس عروسی می آید ، بهترین کار انتخاب رنگهای نزدیک بهم می باشد. فراموش نکنید که رنگ زیورآلات نیز میتواند تاثیر مستقیمی بر روی رنگ تاج عروس بگذارد.

حتما و تا جای امکان سعی کنید رنگ جواهرات ، تاج عروس و لباس عروس را نزدیک به یکدیگر و در صورت امکان ، ست انتخاب کنید.

یکی از اشتباهات بسیاری از عروس خانم ها ، امتحان کردن تاج عروس بدون لباس و آرایش است در حالیکه تنها در صورتی میتوانید بهترین مدل تاج عروس را انتخاب کنید که هم آرایش کامل شب عروسی را داشته باشید و هم لباس عروستان را بر تن کرده باشید.

بعد از اینکار ، حال میتوانید تاج عروس را امتحان کنید. باز هم تأکید می شود که به براقی و درخشیدن تاج توجهی نکنید بلکه یکی از نزدیکان که شما را به خوبی می شناسد را همراه خود داشته باشید تا نظر او را نیز بپرسید.

بعد از انتخاب سرویس طلا نوبت به انتخاب لباس عروس  و سپس آرایش عروس و  در آخر تاج عروس می رسد بدین صورت که تاج عروس در آخرین مرحله باید انتخاب شود زیرا همه موارد بالا در انتخاب رنگ و مدل تاج عروس تاثیر خواهند داشت.

در انتها گفتنی است که قد شما نیز تاثیر زیادی در انتخاب مدل تاج عروس دارد برای مثال اگر قدتان کوتاه تر از داماد است ، میتوانید تاج عروس با ارتفاع کمی بلند انتخاب کنید اما اگر هم قد آقا داماد هستید ، مجبور خواهید بود که از تاج عروس های خوابیده استفاده کنید.

 


تاج عروس و نحوه انتخاب آن

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
تاج عروس و نحوه انتخاب آن
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی تاج عروس و نحوه انتخاب آن بسیاری از عروس خانم ها ، در انتخاب تاج عروس تردید دارند و اح خواندنی عروسی جدید, خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل