عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

تخفیف استثنائی آتلیه سلوآ مشهد

تخفیف استثنائی آتلیه سلوآ مشهد


مژده به عروس داماد های مرداد و شهریور ماهی

آتلیه سلوآ مشهد به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع) در روزهای خالی مرداد ماه و شهریور ماه، خدمات خود را به مشتریان معرفی شده از طریق سامانه عروسی ساز با تخفیف ویژه 50% به زوج های جوانی که مراسم عروسیشان در این روزها باشد و هنوز آتلیه مراسم خود را انتخاب نکرده اند، ارائه می دهد.

توجه داشته باشید فرصت استفاده از این تخفیف محدود می باشد. پس هرچه سریعتر با شماره های داخل سامانه عروسی ساز تماس بگیرید تا از روز های خالی مطلع شوید. شاید شما هم جزو افراد خوش شانس برای استفاده از این شرایط و تخفیف بی نظیر باشد.

آتلیه سلوآ مشهد

مطمئن باشید در روز مراسم هیچ چیز به اندازه انتخاب آتلیه خوب، رضایت خاطر شما را جلب نمی کند! آتلیه سلوآ، ارائه دهنده خدمات بی نظیر با کیفیت عالی به همراه برنامه ریزی دقیق که باعث می شود در روز مراسم عروسی چیزی از قلم نیفتد تا استرس شما در روز جشن به حداقل برسد با مدیریت قوی سرکار خانم افتخاری میزبان شما زوج های دوست داشتنی می باشد.

آدرس: بلوار وکیل آباد، لادن 12، پلاک41

برای استفاده از این طرح ویژه تخفیفی هرچه سریعتر با آتلیه تماس بگیرید و روز مراسم خود را با روزهای خالی مرداد و شهریور ماه آتلیه چک کنید شاید زوج خوش شانس شما باشید...


دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
تخفیف استثنائی آتلیه سلوآ مشهد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهرویداد
توضیح مختصرمد خواندنی رویداد روز تخفیف استثنائی آتلیه سلوآ مشهد مژده به عروس داماد های مرداد و شهریور ماهی آتلیه سلوآ خواندنی رویداد جدید, خواندنی رویداد روز,
صفحه قبل