عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

جایگاه عروس و داماد در تالار

جایگاه عروس و داماد در تالار


جایگاه مناسب برای عروس و داماد در تالار

فرقی نمی کند عروسی در تالار باشد یا در یک باغ. در هر صورت یک جایگاه مناسب برای عروس و داماد در نظر گرفته می شود که معمولا تزئیناتی با شکوه دارد. در سالن های تالارها معمولا این جایگاه تعبیه شده است و ویژگی هایی دارد. در این مطلب قصد داریم بیشتر به ویژگی های جایگاه مناسب برای عروس و داماد در تالار اشاره نماییم.

اولین موردی که در مورد جایگاه عروس و داماد به چشم می آید، مبلمان لوکسی است که عروس و داماد روی آن می نشینند. سادگی یک راهکار مناسب برای طراحی این قسمت از سالن است که نباید در تزئینات زیاده روی شود. سادگی به معنای عدم شکوه و استفاده از تجملات نیست.

نکته دیگر این است که معمولا جایگاه عروس و داماد بالاتر از فضای سالن قرار می گیرد و در ارتفاع قرار دارد. از محاسن این کار این است که عروس و داماد میتوانند به کل فضای سالن اشراف داشته باشند و فضای جشن را تماشا کنند. همچنین مهمانان هم به راحتی عروس و داماد را میبینند.

کلبه عروس نیز یکی دیگر از موارد زیبا در این زمینه است. کلبه عروس اتاقک کوچکی است که در قسمت جایگاه عروس و داماد ساخته میشود و با پارچه های حریر و ساتن تزئین میشود. در درون این کلبه کوچک، مبلمان عروس و داماد قرار میگیرد. کلبه عروس نباید بیش از حد مرتفع باشد. نهایتا 2 متر برای ارتفاع کلبه عروس مناسب است. عرض کلبه هم میتواند به اندازه جایگاه عروس و داماد و در نظر گرفتن مقداری قسمتهای اضافه در دو سمت آنها باشد.

حال به تزئینات جایگاه عروس و داماد می رسیم. اولین مورد تزئینات، گل آرایی است که باید به خوبی انجام گیرد. گل ها باید متناسب با رنگ جایگاه استفاده شوند. خود رنگ جایگاه نیز از مهم ترین نکات تزئیناتی است که باید مورد توجه باشد. رنگ جایگاه عروس و داماد باید با رنگ سایر نقاط سالن متفاوت باشد. رنگ های شاد برای طراحی این قسمت بسیار مناسب هستند. اما هر چقدر هم رنگ و گل آرایی خوبی داشته باشیم، بدون نور پردازی مناسب، نمود خوبی نخواهد داشت. نورهای مخفی برای این قسمت بسیار خوب هستند. اگر رنگ جایگاه سفید یا کرم است، نورهای رنگی بسیار مناسب است. بالعکس اگر جایگاه رنگی است، نور سفید بسیار مناسب است. البته دفتر خدمات مجالس می تواند در این زمینه بهترین راهنمایی ها را به شما عزیزان ارائه نماید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

جایگاه عروس و داماد در تالار

جایگاه عروس و داماد در تالار

جایگاه عروس و داماد در تالار

جایگاه عروس و داماد در تالار

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
جایگاه عروس و داماد در تالار
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل شیک جایگاه عروس و داماد در تالار جایگاه مناسب برای عروس و داماد در تالار فرقی نمی کند طرح , شیک , مجلل,مدل سال, مدل پرفروش,مدل سال,
صفحه قبل