عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی


نقش گل آرایی

یکی از اجزای جدا نشدنی مراسم عروسی، گل است. گل آرایی در تزئین سالن و باغ، روی میز مهمانان، روی میز شام، تزئین ماشین عروس و دسته گل عروس به کار می رود و از زیبایی های غیر قابل چشم پوشی مراسم عروسی است. حتی در سفره عقد نیز گل آرایی می تواند نقش کلیدی داشته و یکی از اجزای اصلی تعیین قیمت سفره عقد را تشکیل دهد. در این مطلب بیشتر به نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی اشاره می نماییم.

نکته اول در مورد گل آرایی فضای مراسم عروسی اعم از باغ یا تالار این است که باید توجه داشت اگرجشن عروسی شما در باغ عروسی یا ویلایی کنار دریا یا جنگل برگزار می شود بهتر است از گلهایی با پایه کوتاه یا متوسط استفاده کنید. چون گل با پایه بلند جلوی دید میهمانها را میگیرد.

یکی از اشتباهات در گل آرایی مراسم عروسی یک رنگ بودن تمام گل هاست. متاسفانه بیشتر عروس خانومها برای گل آرایی مراسم عروسی خود تنها از یکرنگ استفاده میکنند در صورتی که باید در گل آرایی مراسم عروسی خود از مجموعه رنگها استفاده کنید به یاد داشته باشید که طراح گل آرایی مراسم عروس باید قبل از برگزاری مجالس عروسی باغ یا سالن را ببیند تا بتواند گلها و گلدان های مراسم را سفارش دهد.

تناسب رنگ گل های به کار رفته در سفره عقد، روی میز میهمانان، میز شام، ماشین عروس و دسته گل عروس می تواند یک خوش سلیقگی بسیار عالی باشد. نه اینکه تمام این گل ها از یک نوع و از یک رنگ باشند. بلکه از گل هایی که کنار هم زیبایی خوبی دارند و رنگ هایی که با هم هارمونی مناسبی دارند باید  استفاده گردد. از این رو متخصص گل آرایی باید مسلط به هارمونی رنگ ها و زیبایی شناسی رنگ ها باشد.

یکی دیگر از موارد می تواند گل آرایی اطراف حوض و استخر داخل محوطه باشد. در باغها عموما استخر ها و حوض چه هایی وجود دارند. میتوان با یک گل آرایی خاص و منحصر به فرد، این حوض چه ها را محلی ممتاز برای عکس گرفتن میهمانان کرد.

معمولا خود دفاتر خدمات مجالس و تشریفات عروسی این موارد را طبق خواست شما انجام داده و بهترین مشورت ها را در زمینه انتخاب نوع گل خدمت شما ارائه می نمایند.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی نقش گل آرایی در تشریفات مراسم عروسی نقش گل آرایی یکی از اجزای جدا نشدنی مراسم عروسی، گل ا انواع خواندنی عروسی,خواندنی عروسی شیک ,
صفحه قبل