عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد

ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد


 عکس عروس و داماد

امروزه تعداد آتلیه هایی که به صورت تخصصی عکاسی عروس و داماد را انجام می دهند فوق العاده زیاد است. از این رو بسیار انتخاب آتلیه عروس برای عروس و داماد ها سخت شده است. بهترین کار اعتماد به نام و رزومه کاری آتلیه ها و مشاهده نمونه کار آن هاست. همچنین می توان از تجربیات دوستان، آشنایان و اقوام نیز استفاده کرد. اما برخی آتلیه ها از ایده های جالب برای گرفتن عکس عروس و داماد ها استفاده می کنند. در این مطلب قصد داریم بیشتر به این ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد ها اشاره نماییم.

عکس از عروس خانم در میان آبشاری از گل های آویزان یکی از طرح های زیبا و روحبخش است. می دانیم عروس به صورت ویژه تری در مراسم عروسی خود ظاهر میشود و معمولا بهترین عکسها هم از عروس گرفته میشود و این طرح نیز می تواند بسیار خوب و کاربردی و زیبا باشد. بدین منظور گل ها را به صورت گنبدی از سقف آویزان کرده و با نخ یا ریسمان می بندند. عروس خانوم زیر گل های آویزان می ایستد و عکاسان از زوایای مختلف از وی عکس می گیرند.

از قدیم در همه جای دنیا مرسوم بوده که عروس و داماد برای گرفتن عکس به مکان های گردشگری بروند. کشور ما نیز سرزمینی پر از جاذبه های گردشگری است. پس عروس و داماد ها می توانند از قبل یکی از جاذبه های شهر خود را تعیین کرده و هماهنگی های لازم را انجام دهند تا بتوانند عکس هایی به یاد ماندنی بگیرند.

عکس های فانتزی نیز اخیرا خیلی مد شده است. به عنوان مثال دکوری ساخته می شود که تصویر دو نفر است و جای صورت های دو نفر را خالی گذاشته اند. عروس و داماد پشت این دکور قرار گرفته و صورت خود را از 2 سوراخ موجود بیرون می آورند. این نوع عکس بیشتر جنبه فان و خنده دار دارد.

یکی دیگر از عکس های محبوبی که آتلیه ها از آن نمی گذرند، عکس از عروس و داماد و ساقدوشانشان است. میتوان به صورت جداگانه از عروس و ساقدوش هایش و داماد و ساقدوش هایش عکس گرفت. برای این تیپ عکس، عروس یا داماد هر کدام جلوی ساقدوش های خود قرار می گیرند. ساقدوش ها پشت سر وی قرار گرفته و هر کدام از سمت راست یا چپ وی صورت خود را نشان می دهند.

0 تلفن ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد مشهد
09158010634 موبایل ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد مشهد
09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد

ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد

ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد
آدرس استان تهران- شهر مشهد - رحمانیه 29- شهید غلامی 4 - مجتمع اشل - واحد 5
تلفن ثابت : 0 - همراه : 09158010634 - کپن تخفیف : aroosisaz
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی ایده های جالب برای گرفتن عکس از عروس و داماد  عکس عروس و داماد امروزه تعداد آتلیه هایی که به طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل