عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

راهنمای انتخاب تالار و باغ

راهنمای انتخاب تالار و باغ


نکات کلیدی در انتخاب باغ و تالار

انتخاب محل برگزاری عروسی یعنی باغ، سالن یا تالار یکی از مهم ترین موارد در برگزاری جشن عروسی است. زیرا اگر محل عروسی مناسب نباشد، تمامی زحمات و خرج هایی که انجام می شود به  چشم نمی آید. برای انتخاب باغ، تالار یا سالن مورد نظر، باید مواردی در نظر گرفته شود. در این مطلب بر آن شدیم مواردی به عنوان راهنمای انتخاب تالار و باغ عروسی، ذکر نماییم.

اولین نکته در مورد انتخاب باغ یا تالار این است که اگر برای مناسبتی خاص یا روز تعطیل قصد رزرو دارید، از ماه ها قبل رزرو را انجام دهید. زیرا برای مناسبت ها و روزهای تعطیل از مدت ها قبل سالن ها و باغ ها و تالارها رزرو می شوند و جای خالی ندارند.

انتخاب سالن، باغ یا تالار باید بر اساس تعداد میهمانان مراسم انجام گیرد. وقتی سالنی بسیار بزرگ گرفته شده و تعداد میهمانان خیلی کم باشد، عروسی سرد به نظر خواهد رسید.

باید محل باغ، تالار یا سالن برگزاری مراسم عروسی فاصله چدانی تا گلفروشی، آتلیه عکاسی و آرایشگاه مدنظرتان نداشته باشد تا در رفت و آمد بین این محل ها در صورت بروز ترافیک به مشکل بر نخورید.

مورد بسیار مهم، در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و فصل مورد نظر برای برگزاری عروسی است. در دمای 25 تا 35 درجه سانتی گراد، عروسی در باغ می تواند به خوبی برگزار شود. دمای بیشتر یا کمتر از این محدوده که عرض شد باعث می شود دکوراسیون و گل آرایی و سایر هزینه هایی که برای زیباسازی باغ انجام می دهید از بین برود. همچنین دمای بالاتر و پایین تر از این محدوده برای میهمانان نیز در فضای باغ مناسب و قابل تحمل نیست.

افرادی که خیلی ریز بین هستند از قبل فکر شرایط اضطراری را نیز می کنند و مثلا از مدیر سالن یا صاحب باغ می پرسند که در صورت قطع برق، ژنراتور برق اضطراری وجود دارد یا خیر.

کیفیت غذای سالن یا کترینگی که با باغ همکاری دارد باید از قبل بررسی و امتحان شده باشد. در این موارد اصلا نباید چشم بسته تصمیم گرفت و ریسک کرد.

ورودی باغ نیز باید حتما مناسب و تمیز و شیک بوده و ترجیحا گل آرایی شده باشد تا هر کسی از ماشین خود پیاده شد بلافاصله با صحنه ای جذاب روبرو شود و حس خوبی به مراسم پیدا کند. لازم به ذکر است که باید محل پارک ماشین برای مهمانان به اندازه کافی موجود باشد.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

راهنمای انتخاب تالار و باغ

راهنمای انتخاب تالار و باغ

راهنمای انتخاب تالار و باغ

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
راهنمای انتخاب تالار و باغ
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی راهنمای انتخاب تالار و باغ نکات کلیدی در انتخاب باغ و تالار انتخاب محل برگزاری ع خواندنی عروسی زیبا,مدل خواندنی عروسی,خواندنی عروسی ,
صفحه قبل