عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ماندگار سازی آرایش عروس

ماندگار سازی آرایش عروس
ماندگار سازی آرایش عروس
ماندگار سازی آرایش عروس
ماندگار سازی آرایش عروس
ماندگار سازی آرایش عروس
ماندگار سازی آرایش عروس


راههای ماندگار سازی آرایش عروس

حالا که به فصل تابستان و حجم زیاد عروسی ها در این فصل گرم میرسیم یکی از دغدغه ها و نگرانی های عروس خانم ها ماندگاری آرایش و نریختن آن است. مسلما در این روز به دلیل حجم بالای کارها و همچنین گرمی هوا و ارایش زیاد شما عرق خواهید کرد اما خیلی مهم است که ارایش شما تا پایان شب ماندگاری و شادابی خود را حفظ کند.

یکی از کارهایی که میتوانید انجام دهید استفاده از ضدآفتاب هایی با spf مناسب برای زیرسازی آرایش استفاده شود و هم چنین از کرم پودرهایی که چربی تنظیم شده ای داشته باشد و موجب تعریق و ریزش آرایش نشود  استفاده کنید . به یاد داشته باشید که در هوای گرم ارایش زیاد ماندگاری کمتری دارد و به همین دلیل بهترین گزینه برای شما آرایش کم و البته روشن است.

پاکسازی پوست نیز یکی از مراحل پیش از آرایش عروس است که به ماندگاری آرایش کمک میکند. معمولا ارایشگرتان چند روز قبل از مراسم برای شما یک جلسه پاکسازی میگذارد تا پوستتان آبرسانی شود و منافذ باز پوستتان بسته شود تا آرایش بهتر بر روی پوستتان بنشیند.

انتخاب آرایشگاه خوب و معتبر که از برندهای معتبر کرمها و لوازم آرایشی استفاده کند بسیار مهم است زیرا هرچه کرم پودر و سایر لوازم آرایشیتان خوب باشد ماندگاری میکاپ شما بالا میرود.

یکی از مهمترین قسمت های صورت شما چشم هایتان است که در زیبایی و فرم آرایش شما تاثیر بسزایی دارد. سعی کنید رنگی را برای آرایشتان استفاده کنید که به فرم صورتتان بیاید همینطور نوع و رنگ سایه نیز در هرچه شاداب و زیبا تر نشان دادن چهره تان مهم است.

پس از آن لبها اهمیت زیادی دارد ، بهتر است از چند روز قبل مراسمتان به خودتان برسید و از ویتامین های مخصوص لب استفاده کنید تا شادابی و نشاط لبهایتان حفظ شود و خشک و پوست پوست نشود.

پودرهای فیکساتور نیز که امروزه در بازار زیاد است هم میتواند در این امر به شما کمک کند پس حتما از آرایشگرتان بخواهید که از آنها نیز برای ماندگاری آرایشتان استفاده کند.

در آخر نیز بهتر است بدانید قبل از هرکدام ازین راهها داشتن پوستی شفاف و با طراوت است که سبب ماندگاری آرایشتان و هرچه زیباتر شدنتان میشود، برای اینکار نیز باید از چند هفته قبل روی تغذیه خود کار کنید خوردن میوه و سبزیجات تازه را حتما در برنامه خود قرار دهید و سعی کنید حتما از ضدآفتاب و کرم های آبرسان استفاده کنید.

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
ماندگار سازی آرایش عروس
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی شیک ماندگار سازی آرایش عروس راههای ماندگار سازی آرایش عروس حالا که به فصل تابستان مدل خواندنی عروسی جدید,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل