عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ست لباس عقد و نامزدی

ست لباس عقد و نامزدی


ست لباس عقد

وقتی مراسم شما عروسی باشد دستتان در انتخاب بسته است و بیشتر باید سراغ لباسهای سفید و یا نهایتا کرم بروید. معمولا عروس با لباس رنگی تصور نمیشود اما اگر خیلی طرفدار لباسهای رنگی هستید میتوانید در مراسم های دیگری استفاده کنید مثلا انواع ست های لباس عقد و یا نامزدی بسیار طرفدار دارند و شما میتوانید با توجه به تم مراسم رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید.

سعی کنید باز هم بیشتر به سراغ رنگ های ملیح و روشن بروید، هرچه باشد شما عروس هستید و میهمانان با دیدن رنگ های روشن تن عروس و داماد حس خوشایندی دارند تا اینکه رنگ های تیره و تند را بپوشید.

در این بین مهم است که بدانید چه رنگی به پوست شما می آید و اینکه چطور این رنگ را در لباس عقد و یا نامزدی خود بکار ببرید. حتما نیاز نیست شما تمام لباس خود را رنگ خاصی انتخاب کنید و تنها کمی استفاده از این رنگ ها در برخی اکسسوری ها ست زیبایی به شما میدهد. مثلا اگر رنگ تم مراسم شما صورتی است نیاز نیست کل لباس و کفش شما و پیراهن داماد هم صورتی باشد بلکه میتوانید این رنگ را با استفاده از یک روبان و یا یک پاپیون به لباستان اضافه کنید.

لباس داماد را نیز میتوانید با یک کراوات و یا یک اکسسوری کوچک از لباس داماد ست کنید. با توجه به اینکه امروزه عروس خانم ها طرفدار ست لباس عروس و داماد هستند اکثر مزون ها معمولا ست های داماد را نیز کنار لباسهای عقد و نامزدی خود دارند.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

ست لباس عقد و نامزدی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
ست لباس عقد و نامزدی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصر مجلل ست لباس عقد و نامزدی ست لباس عقد وقتی مراسم شما عروسی باشد دستتان در انتخا مجلل,مدل جدید, تزئین ,مدل ,مدل شیک,مدل سال,مدل جدید,
صفحه قبل