عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

فرمالیته عروسی

فرمالیته عروسی
فرمالیته عروسی
فرمالیته عروسی
فرمالیته عروسی
فرمالیته عروسی
فرمالیته عروسی
فرمالیته عروسی
فرمالیته عروسی


فرمالیته یا پارت عروسی

فرمالیته در لغت به معنای آئین تشریفاتی می باشد که برای حفظ ظاهر انجام می شود. فرمالیته در عروسی نام مراسمی است که چند روز قبل از عروسی انجام می شود و این مراسم در تمام کشورها یک آئین مرسوم نیست. مراسم فرمالیته یعنی اینکه قبل از مراسم اصلی، می روید آرایشگاه و عکس هایتان را می گیرید تا در روز عروسی زیاد خسته نشوید! و این تمام کاری است که در مراسم فرمالیته انجام می شود. برای اینکار حتما سراغ آتلیه ای بروید که در تهیه پارت تجربه داشته باشد.

انجام مراسم فرمالیته مزیت های زیادی دارد که به برخی از آنها به اختصار می پردازیم:

چون این برنامه چند روز قبل از مراسم عروسی شما برگزار می شود؛ باعث می شود شما زمان بیشتری در اختیار داشته باشید و این امر سبب از بین رفتن بسیاری از استرس ها و نگرانی های شما می شود.با اینکار شما میتوانید برخی از عکس هایتان را برای روز مراسم یا برای استفاده در دیزاین منزل استفاده کنید.

در پارت یا عکاسی فرمالیته شما به راحتی میتوانید از زمان های خاص برای عکاسی استفاده کنید، زمان هایی چون طلوع و غروب خورشید عکس هایی زیبا و رویایی به شما می دهد.

با داشتن پارت فرمالیته دیگر نگرانی بابت حوادث غیرمترقبه نخواهید داشت به طور مثال دیر رسیدن دسته گل و یا ترافیک باعث نگرانی و بهم خوردن برنامه های شما نخواهد شد.

یک مزیت بزرگ دیگر که فرمالیته دارد این است که شما می توانید با لباس عروس خود در لوکیشن هایی حضور داشته باشید که فاصله ی زیادی تا سالن عروسی تان دارد.

اگر فرمالیته داشته باشید ادیتور زمان بیشتری برای تدوین کلیپ پروجکشن شما در اختیار خواهد داشت و می تواند از نرم افزارهای قوی تر استفاده کند. بسیاری از نرم افزارهای تدوین زمان بسیار زیادی برای خروجی گرفتن از کلیپ از تدوین گر می گیرد و هرچه کیفیت کار بالاتر باشد، این زمان بیشتر می شود.

اگر از لحاظ زمان و البته هزینه مشکلی ندارید حتما فیلمبرداری و عکاسی فرمالیته را انجام دهید زیرا شما برای این عکاسی باید آرایش و لباستان را نیز دوبار هزینه کنید. اما با همه اینها مزیت های آن بر معایبش چیره است زیرا این عکس و فیلم ها همیشه کام شما را شیرین می کند.

 

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
فرمالیته عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمد خواندنی عروسی روز فرمالیته عروسی فرمالیته یا پارت عروسی فرمالیته در لغت به معنای آئین مدل خواندنی عروسی جدید,خواندنی عروسی شیک , خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل