عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

چگونه میهمان خوبی باشیم

چگونه میهمان خوبی باشیم


میهمان خوبی باشیم

مهمانی و مهمان رفتن یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحاتی است که میان ایرانی‌ها رایج است. ایرانی‌ها به مهمان‌نوازی شهرت دارند و همواره به بهترین شکل میزبانی می‌کنند. اما کسی هم که مهمان می‌رود، باید اصولی را رعایت کند که نه به میزبان توهین شود و نه او را اذیت کند و به همه‌ی مهمانان و خود میزبان لحظات به یاد ماندنی خلق شود.یکی ازین میهمانی ها که بسیار با شکوه و پر استرس است جشن عروسی است.اگر به تازگی به جشن عروسی دعوت شده اید حتما با ما در این مقاله از عروسی ساز همراه شوید تا با روش‌هایی که می‌توان با رعایت آن‌ها مهمان خوبی بود، آشنا شوید.

تصور کنید جشن عروسی یکی از عزیزان شما با تمام درگیری ها و کارهای ریز و درشت آن پس از چند ماه دوندگی و خستگی برای عروس و داماد و خانواده هایشان برگزار شده و شما به این جشن دعوت شده اید، اگر می خواهید در برگزاری یک مجلس باشکوه به عروس و داماد کمک کنید و مهمان خوب و ایده آلی باشید این ۵ نکته را به خاطر بسپارید:

وقت شناس باشید

شاید یکی از اولین و مهمترین اقدامات در رفتن به یک جشن عروسی و یا میهمانی مهم وقت شناسی باشد، شما با اینکار به صاحب مجلس احترام گذاشته اید و اورا از اول مراسم همراهی می کنید. سعی کنید سروقت و راس ساعت درج شده در کارت در مراسم حاضر شوید. عروسی ها معمولا چند ساعتی بیشتر نیست و بخش های مختلفی دارد که باید پشت سر هم انجام شود.مخصوصا اگر جزء فامیل نزدیک هستید و یا میخواهید در مراسم عقد حضور پیدا کنید حتما به موقع در مراسم حضور بهم رسانید زیرا معمولا مراسم عقد اول مراسم برگزار می شود.  تاخیر شما به عنوان مهمان عقد باعث دیرتر شروع شدن مجلس می شود.

به موقع با عروس و داماد احوالپرسی کنید و تبریک بگویید

قطعا عروس و داماد از حضور شما در مجلس شان خوشحال هستند ولی برنامه های فشرده مانع از احوالپرسی های طولانی با تک تک مهمان ها می شود آن ها را با لبخندی همراهی کنید و احوالپرسی را به ساعات بعد از شام موکول کنید. عکس های یادگاری را هم برای بعد از شام بگذارید. به هیچ عنوان در زمان اجرای برنامه های عروس و داماد وقتشان را برای گفتن تبریک و یا حال و احوال نگیرید، تصور کنید تمام میهمانان مثل شما رفتار کنند دیگر زمانی برای مراسم های عروس و داماد باقی نمی ماند.

تقدیم کردن هدیه به عروس و داماد

سعی کنید در هیچ مراسما دست خالی وارد نشوید این نشان از شان و شخصیت شما دارد. نیاز نیس حاما هدیه ای گران قیمت تهیه کنید ولی همینکه وقت بگذارید و هدیه ای زیبا و ارزشمند تهیه کنید بدون شک صاحب میهمانی را خوشحال می کند.

اگر به نامزدی می روید حتما با خود گل ببرید. یک سبد گل یا یک تاج گل با ذکر نام شما برای نامزدی مناسب است. برای مجلس عروسی از قبل به هدیه تان فکر کنید و چیزی تهیه کنید که به کار عروس و داماد بیاید و تا سال ها آن ها را به یاد شما بیندازد. اگر امکان حضور در مراسم را ندارید یک سبد گل با نام خودتان ارسال کنید.

لباس مناسب مجلس و رسمی بپوشید

معمولا لباس رسمی برای شرکت در جشن عروسی مشخص است ، خانم ها لباسهای شب بلند با رنگ های دلخواه و آقایون کت و شلوار تیره.. استفاده از کت و شلوار روشن، اسپرت یا کت تک مناسب نیست.همینطور خانم ها نباید از لباسهای سفید و پفی شبیه به لباس عروس استفاده کنند.


چگونه میهمان خوبی باشیم

چگونه میهمان خوبی باشیم

دریافت تخفیف خدمات عروسی و شرکت در قرعه کشی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی
چگونه میهمان خوبی باشیم
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی چگونه میهمان خوبی باشیم میهمان خوبی باشیم مهمانی و مهمان رفتن یکی از لذت&zwnj مدل خواندنی عروسی شیک, مدل خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل