عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

کارهای پیش از مراسم عروسی

کارهای پیش از مراسم عروسی


برنامه ریزی جشن عروسی

روز مراسم شما پرکار ترین و البته زیباترین روز زندگی شماست. روزی که هر ثانیه اش نیز مهم است و نباید تلف شود. بهترین کار این است که یک برنامه کامل و دقیق با همسرتان تنظیم کنید و تایم هر کاری را از قبل مشخص کنید تا هر دو به موقع آماده شوید و خدایی نکرده به مشکل نخورید. برای اینکه این برنامه به درستی تنظیم شود کارهای مراسمتان را یادداشت کنید و وقت دقیق هرکدام را از خدمات مربوطه سوال کنید.به طور مثال از آتلیه بپرسید که چه ساعتی باید آنجا باشید و این تایم را به آرایشگرتان اعلام کنید تا وقت دقیقی که باید در سالن زیبایی حضور پیدا کنید را به شما اطلاع دهد اما حتما نیم ساعت تایم تلف شده بین وقت هایتان در نظر بگیرید تا استرس کمتری داشته باشید و همه چیز به موقع انجام شود.

معمولا ابتدا عروس و داماد به سالن زیبایی میروند داماد پیش از آمدن دنبال عروس سری به گلفروشی زده و ماشین و دسته گل عروس را تحویل میگیرد و سپس به دنبال عروس می رود.سپس به آتلیه و از آنجا به تالار عروسی میروند.تا اینجا کارهای پیش از مراسم شما انجام شده و بخش اصلی و مراسم عروسی شما شروع میشود.

کارهای پیش از مراسم عروسی

معمولا آتلیه ها با همکاری تالار و دی جی مراسمتان به نوعی مدیریت داخل جشن شما را بر عهده دارند و بخش های مختلف جشن شما را مدیریت و زمان بندی و اعلام میکنند. پس از ورودتان به تالار مراسم عقد انجام میشود و نوبت بخش هیجان انگیز کادوهای مراسمتان میشود. به یاد داشته باشید این زمان بندی ها 100% نیست و شما میتوانید این برنامه را به آخر وقت موکول کنید تا همه میهمانان در این برنامه حضور داشته باشند.

پس از آن خوشآمد گویی به میهمانان و رقص و پای کوبی شروع میشود و معمولا حدود 3 ساعت ادامه دارد، پذیرایی عصرانه، برش کیک ، رقص عروس و داماد، رقص شباش ، نورافشانی و آتش بازی و ... در این 3 ساعت انجام میشود.حلا نوبت به قسمت خوشمزه مراسم شما میرسد. پذیرایی شام یکی از اصلی ترین و مهمترین قسمت هاست زیرا در یاد همه باقی میماند. پس از صرف شام معمولا عروس کشون و خاطرات زیبای آن و سپس رساندن عروس و داماد تا منزل است. و به این ترتیب یک روز پرکار و البته مهم و شیرین به پایان میرسد و تنها خاطرات خوب آن در ذهن باقی میماند.


کارهای پیش از مراسم عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی و شرکت در قرعه کشی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی
کارهای پیش از مراسم عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح کارهای پیش از مراسم برنامه ریزی جشن عروسی روز مراسم شما پرکار ترین و البت مدل شیک,طرح , مدل پرفروش,انواع , مدل زیبا,مدل , شیک , جدید,
صفحه قبل