عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

جشن عروسی کم خرج

جشن عروسی کم خرج


راه کارهایی برای کم کردن هزینه ازدواج

وقتی صحبت از جشن عروسی دیگران میشود همه شروع می کنند به نصیحت که مراسم باید کم خرج و ساده برگزار شود اما همین افراد وقتی به مراسم خود یا نزدیکانشان دقت میکنین میبینین به تکیه بر این جمله که یک شب هزار شب نمیشود هزینه های سرسام آوری برای جشنشان می پردازند.

متاسفانه امروزه فلسفه ازدواج که تشکیل خانواده و حفظ آرامش و امنیت دختر و پسر در کنار هم است به کلی فراموش شده و همه به دنبال چشم و هم چشمی هستند در این بین  خانواده ها نیز نقش اساسی دارند. بسیاری از خانواده ها به بهانه اینکه برای دختر و یا پسرم آرزو دارم و یا یک شب است هزینه های سرسام آوری به گردن خود و یا عروس و داماد می اندازند. به طور حتم میشود با کم کردن هزینه های جانبی مراسم جشنی زیبا و خاطره انگیز و مناسب برگزار کرد و به جای اینکه تمام طول مراسم به فکر بدهی و پولهای تلف شده تان باشید از آن لذت ببرید. شاید فکر کنید با اینکار به شما برچسب خسیس بزنند اما مسلما آینده شما مهمتر است.

اگر مشکلی با برچسب های دیگران ندارید و خوشبختی تان را هم در گرو میلیونی برگزار شدن این «یک شب» نمی دانید، چند راه اصلی کم کردن هزینه های جشن عروسی اینهاست.

 

آرایشگاه عروس و داماد

یکی از هزینه برترین تدارکات مراسم عروسی آرایشگاه عروس و داماد است. میتوانید به عنوان مدل سر و صورت به آرایشگاه بروید و اسم عروس را نیاورید میبینید که چه تغییر فاحشی در تفاوت قیمت هاست. همینطور آقا داماد نیز نباید اعلام کند که مراسم عروسیش است زیرا به این بهانه هزینه های چند برابری باید بپردازد.

لباس عروس

میتوانید بجای خرید لباسی که فقط چند ساعت تنتان است و دیگر به کارتان نمی آید به سراغ مزون هایی بروید که لباسهایشان را اجاره میدهند.

آتلیه عروس

اگر هدفتان از فیلمبرداری و عکاسی مراسمتان ثبت خاطرات آن روز است. سراغ استودیو هایی بروید که هزینه های پایین اما خدمات عالی دارند. یکی ازین راهها انتخاب آتلیه ای است که از صفر تا صد کار را خودش انجام دهد تا هزینه های واسطه گری کم شود و مبلغ نهایی شما مناسبتر باشد.

تاریخ مراسم

انتخاب روز عروسی در بین هفته و یا ایامی غیر از عید و شب های تعطیل سبب این میشود در هزینه های تالار شما تخفیفات زیادی بخورد .حتی فصول سال نیز در این قیمت ها تاثیر زیادی دارند.فصل زمستان چون مراسم ها کمتر است هزینه های تالارها مناسب تر است.


جشن عروسی کم خرج

جشن عروسی کم خرج

جشن عروسی کم خرج

دریافت تخفیف خدمات عروسی و شرکت در قرعه کشی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی
جشن عروسی کم خرج
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا جشن عروسی کم خرج راه کارهایی برای کم کردن هزینه ازدواج وقتی صحبت از جش خواندنی عروسی جدید,مدل خواندنی عروسی,انواع خواندنی عروسی,
صفحه قبل