عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ایده های جدید برای شب عروسی

ایده های جدید برای شب عروسی


ایده های جدید برای شب عروسی

ایده های عروسی ، میتواند شب عروسی را برای خودتان و مهمانان تبدیل به یک عروسی خاص کنند هر چه ایده شما جذابتر و خاص تر باشد ، بیشتر در ذهن مهمانانتان باقی خواهد بماند

سایت عروسی ساز ، یکی از سایت های برتر در زمینه عروسی ، ایده هایی جدید را برای شب عروسی آماده کرده است که میتوانید از آنها استفاده کنید.

ایده دیوار یادگاری شب عروسی

دیوار یادگاری شب عروسی

تا به حال به این فکر کرده اید که اگر از همه مهمانان شب عروسیتان یک یادگاری داشته باشید چقدر جالب و خاطره انگیز می شود؟

اگر تعداد مهمانان عروسی شما زیاد باشد ، قطعا وقت اینکه به همه آنها سر بزنید و چند دقیقه ای را با آنها صحبت کنید را نخواهید داشت.

بنابراین یکی از ایده های شب عروسی که میتواند برای مهمانان عروسی نیز جالب و جذاب باشد ، دیوار یادگاری شب عروسی است به آنها اجازه دهید یک جمله برای شما بنویسند تا سر فرصت همه آنها را بخوانید و لذت ببرید.

هدیه دادن به مهمانان عروسی

هدیه دادن به مهمانان عروسی

شاید عجیب باشد اما هدیه ای را به رسم یادبود به مهمانانتان در آخر مراسم بدهید البته شاید با خودتان فکر کنید که این ایده شاید هزینه زیادی برایتان داشته باشد اما کاملا در اشتباه هستید !

زیرا قرار نیست هدیه ای گران قیمت برای هر کدام از آنها تهیه کنید بلکه یک یادگاری بسیار کوچک مانند جاسوئیچی که میتواند شبیه یک تقویم باشد و تاریخ عروسیتان در آن حک شده باشد.

پازل شب عروسی

تبدیل کردن عکس عروسیتان به یک پازل

قطعا کودکان و بچه های زیادی به مراسم عروسی شما خواهند آمد چرا ایده ای سرگرم کننده برای این کوچولوها درست نمیکنید؟ 

یکی از عکسهایتان را به پازل تبدیل کنید و آن را روی میزی در جای مخصوص قرار دهید و از بچه ها بخواهید تا پازل را درست کنند و هر قطعه از عکس را سر جای خودش بگذارند.

بیسکوییت های طرح لوازم عروسی

خوردن میوه ، شیرینی ، شربت و از این دست موارد در شب عروسی ، دیگر جذابیتی ندارد حتی اگر بسیار تجملی آنها را چیده باشید.

اما اگر بیسکوییت هایی شبیه به لوازم عروسی مانند کفش عروس ، کفش داماد ، لباس عروس ، لباس داماد ، کروات ، انگشتر و از این دست موارد سفارش دهید و بر روی میز مهمانتان قرار دهید ! قطعا با استقبال آنها مواجه خواهید شد.

تهیه لوازم آتش بازی عروسی

اینکه مراسم عروسیتان بی سر و صدا باشد ، ذوق و هیجان مهمانان را خواهد گرفت بنابراین یکسری از لوازم آتش بازی مخصوص مراسم عروسی را تهیه کنید و در قسمتی آنها را قرار دهید و از مهمانان عروسی بخواهید که داوطلب شوند و آنها را روشن کنند.

اینکار باعث می شود هم هیجان عروسی شما زیاد شود و هم دقایقی مهمانان عروسی شما سرگرم شوند.


ایده های جدید برای شب عروسی

ایده های جدید برای شب عروسی

ایده های جدید برای شب عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
ایده های جدید برای شب عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی ایده های جدید برای شب عروسی ایده های جدید برای شب عروسی ایده های عروسی ، میتواند مدل خواندنی عروسی شیک, مدل خواندنی عروسی پرفروش,
صفحه قبل