عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

کادوی سالگرد ازدواج

کادوی سالگرد ازدواج


کادوی سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج ، یکی از مهمترین روزهایی است که هر زوجی به آن اهمیت می دهد خصوصا خانم ها که روی این موضوع احتمالا بیشتر حساس هستند اگر اولین سالگرد ازدواجتان است ، قطعا باید هدیه ای مناسب برای همسرتان در نظر بگیرید تا او را سورپرایز کنید.

ایده های هدیه برای کادوی سالگرد ازدواج زیاد هستند اما اینکه کدامیک را برای همسرتان انتخاب کنید از اهمیت زیادی برخوردار است.

گل ، هدیه ثابت سالگرد ازدواج

فرقی نمی کند شما چه هدیه ای را برای سالگرد ازدواج همسرتان تهیه کرده اید اما گل همیشه یکی از هدیه های ثابت در سالگرد ازدواج است بنابراین هر هدیه ای که خریداری کرده اید ، حتما دسته گلی را در کنار آن قرار دهید و به همسرتان هدیه دهید. حتی اگر نمیتوانید دسته گل تهیه کنید ، یک شاخه گل نیز کافی است.

کادوی سالگرد ازدواج

انتخاب هدیه متفاوت

تاکنون چه هدیه هایی برای همسرتان انتخاب کرده اید؟ قطعا خرید یک هدیه متفاوت میتواند او را بسیار خوشحال کند نوع هدیه کاملا بستگی به سلیقه همسرتان دارد و در مدت زمان یکسالی که گذرانده اید ، حتما از او شناخت کافی دارید.

برای آقایان خرید هدیه هایی مانند ساعت ، طلا ، عطر و کفش میتواند انتخاب مناسبی برای همسرتان باشد البته رفتن به یک مسافرت ، سینما و یا کنسرت میتواند بسیار جذاب باشد.

برای خانم ها نیز خرید هدیه هایی مانند کیف ، تی شرت ، کت و شلوار ، ریش تراش ، ست کیف و کمربند ، ساعت و پیراهن میتواند انتخاب مناسبی باشد البته خانم ها راه های دیگری برای سورپرایز کردن همسرشان دارند.

برای مثال یکی از سورپرایزهایی که میتوانید برای سالگرد ازدواج ، انجام دهید ، تهیه یک فیلم از خودتان برای همسرتان است محتوای آن فیلم باید گفته هایی از زبان خودتان برای همسرتان باشد این گفته ها میتواند هر چیزی باشد از نشان دادن عکس های دو نفره تا تعریف کردن یک خاطره .

گفتنی است که خانم ها نسبت به آقایان کار دشوارتری را دارند زیرا علاوه بر اینکه باید منزل را برای سپری کردن لحظاتی عاشقانه در سالگرد ازدواج برای همسرشان آماده کنند ، باید به فکر تهیه یک هدیه نیز باشند

تهیه عکس شب عروسی

یکی از عکسهای عروسی که دارید را انتخاب کنید و میتوانید آن را در یک جعبه زیبای پر از گل قرار دهید و آن را به همسرتان هدیه دهید تا خاطره ای از شب عروسیتان زنده شود. همچنین میتوانید یکی از عکس های عروسیتان را قاب بگیرید و با یک متن عاشقانه زیبا ، آن را به او هدیه دهید.

یا میتوانید یک آلبوم کوچک از عکسهای عروسیتان تهیه کنید و به همسرتان هدیه دهید البته برای اینکه خلاقیت به خرج دهید ، هر عکسی که از دوران نامزدی تاکنون دارید را به ترتیب پشت سر هم بچینید و در یک آلبوم کوچک قرار دهید با اینکار قطعا ساعت ها میتوانید در مورد خاطرات عکس ها با یکدیگر صحبت کنید و شبی خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید. البته پیشنهاد می شود عکسهایی که باعث ایجاد خاطره بد میشود را از آلبومتان حذف کنید !

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

کادوی سالگرد ازدواج

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
کادوی سالگرد ازدواج
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر آخرین مدل خواندنی عروسی کادوی سالگرد ازدواج کادوی سالگرد ازدواج سالگرد ازدواج ، یکی از مهمترین رو انواع خواندنی عروسی,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل