عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان

گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان


گیفت عروسی

گیفت یا هدیه عروسی برای میهمانان از رسوم قدیمی در بسیاری نقاط ایران بوده است که میزبان در پایان مراسم عروسی به میهمانان هدیه ای به یادگار می دهد. این هدیه در گذشته، شامل هدایای کوچک داخل دستمال و یا شیرینی بوده اما امروزه این رسم دیرینه دوباره نمود پیدا کرده و به نوعی دیگر در حال رواج یافتن است. در این مطلب بیشتر به گیفت یا هدیه عروسی برای میهمانان خواهیم پرداخت.

گیفت یا کادویی که عروس و داماد به میهمانان می دهند بیشتر به صورت هدایایی کوچک است که یادگاری از عروسی آن ها بوده و برای میهمانانی که آن را دریافت می کنند به صورت یک یادگاری ارزشمند باقی می ماند.

شاید بیشتر عروس و دامادها ترجیح می دهند یک قطعه عکس عروسی خود را به میهمانان ویژه و نزدیک خود بدهند. معمولا این عکس ها در قطعات نسبتا کوچک و چسبیده به یک لایه نازک نئوپان آماده شده و به میهمانان نزدیک داده می شود.

گاهی نیز گیفت های خانگی شامل عروسک عروس و داماد، دسته گلهای کوچک، کله قندهای فانتزی ویا پرنده های مصنوعی زیبا وتزئین شده به میهمانان تقدیم می شود که معمولا این نوع گیفت توسط خانواده عروس و داماد تهیه میشود.

گیفت های عروسی به شکل های دیگری نیز می توانند باشند. گیفت های عروسی اگر نشانی از فرهنگ و یا آداب و رسوم را یادآور شوند، گیفت فرهنگی هستند. برای مثال برخی به نمادها وسنبل محل تولد خودعلاقه زیادی دارند. منگوله های رنگی، یک عروسک با لباس سنتی محلی و ... هم نوعی گیفت عروسی فرهنگی هستند.

همانطور که در انتخاب زمان عروسی مناسبت های مذهبی بسیار مورد توجه است، می تواند گیفت عروسی نیز نمادی از همان مناسبت مذهبی باشد.گیفت های مناسبتی بیشتر حالت نمادین و سمبلیک دارند. مثلا عروسی در یکی از اعیاد مذهبی باشد، گیفت میتواند یادآور آن مراسم مذهبی باشدو برای همیشه در ذهن میهمانان باقی بماند. حتی اگر عروسی در زمستان و اوج برف وباران باشد، میتوان گیفت را به گونه ای تهیه کرد که با شرایط آب و هوایی مناسبت داشته باشد وبرای همیشه درخاطر میهمانها بماند.

 

0 تلفن گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان مشهد
09158010634 موبایل گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان مشهد
09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان

گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان

گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان
آدرس استان تهران- شهر مشهد - رحمانیه 29- شهید غلامی 4 - مجتمع اشل - واحد 5
تلفن ثابت : 0 - همراه : 09158010634 - کپن تخفیف : aroosisaz
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی زیبا گیفت یا هدیه عروسی برای مهمانان گیفت عروسی گیفت یا هدیه عروسی برای میهمانان از رسوم ق مدل خواندنی عروسی سال, خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل