عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی

بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی
بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی
بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی
بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی
بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی
بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی


زمان مناسب برای برگزاری مجلس عروسی

شاید بتوان یکی از مهم ترین موارد و نکات را در برگزاری خوب مراسم عروسی، زمان مناسب برای برگزاری مجلس عروسی دانست. معمولا باید فاکتورهای زیادی کنار هم گذاشته شود تا زمان مناسبی که برای عروس و داماد و خانواده آن ها رضایت بخش باشد، انتخاب گردد.

اولین مورد که بسیاری به آن فکر می کنند و آن را با جدیت در نظر می گیرند، فصل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی است. در کشور ما بهترین فصلی که بیشتر مردم برای برگزاری مراسم عروسی، آن را ترجیح می دهند، فصل تابستان است. یکی از محاسن این فصل این است که احتمال راه بندان های ناشی از برف و باران سنگین و دیر رسیدن میهمانان و خود عروس و داماد در این فصل وجود ندارد.

 

اما طبیعی است که گرمای تابستان نیز خودش می تواند آزار دهنده باشد. به ویژه در هنگام عکاسی در باغ، گرمای هوا می تواند عروس و داماد را آزار جدی دهد و آرایش عروس را پاک و خراب کند. همچنین گرمای زیاد هوا می تواند گل های به کار رفته در تزیین ماشین عروس را پژمرده کند. از این رو باید مزایا و معایب تابستان را کنار هم گذاشت و تصمیم درست گرفت. تصمیم درست در واقع این است که معایب برگزاری عروسی در تابستان تا حد امکان کم شود. پس باید ترجیحا در شهریور که هوا متعادل تر می شود عروسی برگزار گردد. همچنین می توان در اوایل پاییز و بخصوص مهر ماه نیز عروسی را برگزار کرد.

برای افرادی که آلرژی فصلی دارند، عروسی نباید در فصول حساسیت برگزار شود. زیرا مشکل در آرایش آن ها ایجاد کرده و خیلی به آن ها سخت می گذرد.

اما غیر از فصل عروسی، باید به زمان و روز دقیق آن نیز بپردازیم. بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی، روزهای متبرک و اعیاد مذهبی مانند عید قربان، عید غدیر، عید مبعث، ولادت ائمه و پیامبر عظیم الشان اسلام و همچنین ماه های مبارکی مانند رجب و شعبان است. از این رو خانواده ها ترجیح می دهند عروسی فرزندانشان در روزی متبرک برگزار شود و یکی از این روزها را انتخاب می نمایند. اما مشکل اینجاست که تقریبا همه همین تصمیم را دارند و تعداد عروسی ها در این روزها بسیار زیاد است و باید از مدت ها جلوتر، تالار، سالن یا باغ، فیلمبردار و عکاس، آرایشگاه عروس و سایر موارد را برای روز فوق، رزرو کرد.

 

 

 

 


دریافت تخفیف خدمات عروسی و شرکت در قرعه کشی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی
بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی زیبا بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی زمان مناسب برای برگزاری مجلس عروسی شاید بتوان یکی از مدل خواندنی عروسی سال, خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل