عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

دسته گل عروس

دسته گل عروس


ویژگی های دسته گل عروس

عروس خانم ها همیشه برای مواردی که جلوه اصلی مراسم عروسی است، حساسیت خاصی به خرج می دهند. لباس عروس، آرایش و دسته گل عروس از این موارد هستند. انتخاب گلفروشی و نوع گل های دسته گل عروس، گل های تزئینی سالن و سفره عقد و همچنین ماشین عروس توسط عروس و داماد انجام می شود. اما بد نیست در انتخاب گل ها برای هر موردی موارد و نکاتی رعایت شود تا رضایت بیشتری حاصل شود. پس در این مطلب بر آن شدیم ویژگی های دسته گل عروس را شرح دهیم.

اولین نکته در مورد دسته گل عروس این است که باید با لباس عروس هارمونی و هماهنگی خوبی داشته باشد. این هماهنگی از نظر اندازه باید برقرار باشد. از نظر اندازه، دسته گل کوچک برای کسانی که مایلند مدل لباس عروسشان بیشتر به چشم بیاید مناسب تر است. برای عروس هایی که دامن لباس عروسشان ساده است نیز گل های آویزان و آبشاری می تواند مناسب تر باشد.

 

اندازه دسته گل، به جثه عروس نیز بستگی دارد. برای عروس خانمهای ریز اندام، دسته گل کوچک مناسب می باشد و بالعکس برای عروس خانم های درشت اندام و قد بلند، دسته گل های بزرگ و کشیده و دنباله دار مناسب تر خواهد بود.

از نظر رنگ نیز دسته گل عروس با رنگ پوست و آرایش وی هارمونی داشته باشد. عروس هایی با پوست روشن و سفید نباید از گل های تیره استفاده کنند.

 

در انتخاب نوع گل های دسته گل عروس، فصل برگزاری مراسم تعیین کننده است. در فصل بهار گل های لاله و نرگس، در فصل تابستان گل رز، در فصل پاییز گل زنبق و در فصل زمستان گل نیلوفر می تواند برای استفاده در دسته گل عروس مناسب تر باشد.

نکته دیگر این است که در انتخاب گل برای دسته گل عروس، مقاومت و دوام گل ها باید لحاظ شود. گل هایی که خیلی زود پژمرده می شوند زیاد مناسب نیستند. لیلیوم و رز های هلندی، ارکیده و آفتابگردان این خصوصیت مقاومت خوب را دارند.

 

نکته دیگر انتخاب دسته گل عروس از یک نوع گل یا چند نوع گل است. این به سلیقه عروس خانم ها بستگی دارد. دسته گل هایی که از گل رز تهیه می شوند محبوب ترین می باشند.اما امروزه دسته گل هایی هم که گل های متنوع و متعدد با رنگ های مختلف دارند نیز طرفداران خودش را دارد.

 


دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی و شرکت در قرعه کشی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی
دسته گل عروس
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی روز دسته گل عروس ویژگی های دسته گل عروس عروس خانم ها همیشه برای مواردی مدل خواندنی عروسی شیک, آخرین مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل