عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ثبت نام فستیوال هفته طلایی عروسی ساز

ثبت نام فستیوال هفته طلایی عروسی ساز


مژده به زوج های جوان مشهد، عروسی ساز برگزار می کند

سامانه عروسی ساز درصدد برگزاری فستیوال هفته طلایی خود با حضور بهترین برندها در زمینه مزون لباس عروس، آتلیه عروسی و سالن زیبایی می باشد. عروسی ساز از ابتدای فعالیت های خود دغدغه و خواسته های زوج های جوان را در نظر گرفته است و بسیاری از خدمات خود را نیز در همین راستا ارائه کرده است. این بار نیز امیدواریم تا مثل همیشه افتخار آشنایی و دیدار با عروس خانم های عزیز را داشته باشیم.

یک هفته طلایی در کنار بهترین های عروسی در مشهد

مزون برایدرزا، آتلیه ناهید و سالن زیبایی پوپر که همگی از بهترین های شهر مشهد هستند و بی شک هر کدام به واسطه کارهای حرفه ای و به روز خود، در گزینه های انتخابی برای زوج های جوان می باشند، در فستیوال هفته طلایی عروسی ساز که در هتل پارس برگزار می شود، همراه ما هستند.

با شرکت در این رویداد از تخفیفات استثنایی خدمات عروسی برخوردار شوید

 به عروس خانم ها و آقا دامادهایی که در حال تدارک برگزاری مراسم عروسی خود هستند، پیشنهاد می کنیم این موقعیت استثنایی را از دست ندهند تا علاوه بر بررسی نمونه کارها بتوانید از تخفیفات ویژه این برندها که مخصوص این فستیوال است استفاده کنید.

مزون لباس عروس برایدرزا مشهد

مزون لباس عروس برایدرزا در مشهد از بهترین و شناخته شده ترین مزون های لباس عروس در مشهد می باشد که برای تمام عروس خانم های خوش لباس و شیک شناخته شده است. این مزون با ارائه لباس های به روز و ژورنالی عروس همیشه بهترین ها را به شما عزیزان معرفی کرده است. از آنجاییکه کیفیت لباس های این مزون بسیار عالی و تمامی لباس ها از بهترین برند های خارجی می باشند، به ندرت پیش می آید که فستیوال تخفیف به این شکل برگزار شود بنابراین حتما در این فستیوال شرکت و از این تخفیف های بی نظیر استفاده نمایید.

سالن آرایش پوپر لاکچری مشهد

سالن زیبایی پوپر لاکچری که در بلوار سجاد مشهد واقع شده است در زمینه کاری خود در دسته بهترین و با تجربه ترین سالن های زیبایی می باشد. سالن زیبایی پوپر لاکچری در محیطی لوکس و آرام به ارائه خدمات به عروس خانم ها می پردازد تا استرس روز مراسم عروسی شما را به حداقل برساند. سالن زیبایی پوپر با استفاده از بهترین برندهای لوازم آرایشی و گریم های فوق حرفه ای و تخصصی، طبق آخرین متد های آرایشی روز دنیا انجام می دهد. تا عروس خانم ها به بهترین شکل ممکن در مراسم خود بدرخشند.

آتلیه ناهید مشهد

آتلیه ناهید مشهد یکی از باسابقه ترین آتلیه های عروس در شهر مشهد می باشد. مدیریت قوی و مشتری مداری عالی این مجموعه از نکات بارز این آتلیه حرفه ای است. آتلیه ناهید با در نظر گرفتن دغدغه های زوج های جوان تنها به فکر ارائه کارهای باکیفیت مطابق با سلیقه و خواسته های زوج های جوان است. شما می توانید به راحتی ایده ها و خواسته های خود را با این تیم حرفه ای در میان بگذارید و مطمئن باشید که نظرات شما به بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد.

با ما تماس بگیرید  09333566489

ثبت نام در فستیوالهمچنین برای استفاده از تخفیفات، پیج عروسی ساز در اینستاگرام را دنبال کنید
اینستاگرام عروسی
لطفا روی تصویر اینستاگرام کلیک کنید


09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
ثبت نام فستیوال هفته طلایی عروسی ساز
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهرویداد
توضیح مختصرطرح خواندنی رویداد فستیوال هفته طلایی عروسی ساز مژده به زوج های جوان مشهد، عروسی ساز برگزار می کند سا مدل خواندنی رویداد,خواندنی رویداد جدید,
صفحه قبل