عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس

لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس


لباس عروس متناسب با اندام شما

اگر شما هم مراسم عروسیتان در پیش باشد و یا به تازگی جشن عروسیتان را برپا کرده باشید میدانید که با توجه به رقابت و تنوع در خدمات مربوط به عروسی انتخاب هر کدام از کارهای عروسیتان چقدر زمان بر و دشوار است. انتخاب مزون مناسب نیز یکی از همین کارهاس. هر عروس خانمی تنها یک بار لباس زیبای عروسی را بر تن میکند پس کاملا طبیعی است که در انتخاب آن وسواس زیادی داشته باشید.لباس عروس مناسب و زیبا علاوه بر حس زیبایی و شکوه به اعتماد به نفس شما نیز در مجلس کمک میکند البته مهمتر از هرچیزی این است که شما در لباس عروستان احساس راحتی داشته باشید.

لباس های عروس مدل ها و سبک های مختلفی دارد ، برندهای معروف و مدل های روز دنیا نیز طرفداران خاص خود را دارد. مد روز شاید در نظر اول بسیار جذاب و متفاوت به نظر آید اما مهمتر از آن این است که مدل لباس شما متناسب با اندام شما باشد.برای اینکار حتما باید اندام خود را بشناسید.

ما در این مقاله از عروسی ساز سعی کرده ایم تا چند نمونه از فرم های اندام و مدل های متناسب با هر اندام را برای شما توضیح دهیم. هرکدام از ما بسیار منحصربه فرد هستیم و همین طور انداممان . بااین وجود شکل اندام ما به طور کلی به 5 دسته تقسیم بندی شده است :
گلابی شکل ، مثلثی، مستطیلی ، سیبی شکل ، ساعت شنی

اندام گلابی شکل

اگر در اندام شما بیشتر وزن در قسمت پایین بدن و ران‌ها و باسن جمع شده است، بالاتنه حجم کمتری دارد و سرشانه‌ها کم عرض است اصطلاحا اندام گلابی شکل دارید. برای اصلاح این اندام نباید از لباس عروس با دامن پفی استفاده کرد بلکه دامن هایی با چین های کم بهتر است. برای اینکه بالاتنه و شانه هایتان پهن تر به نظر آید یقه های باز گزینه مناسبی در این مدل اندام است.

اندام سیبی شکل

اندام سیبی شکل بالاتنه و پایین تنه حجم زیادی ندارند و بیشتر وزن بدن در میانه اندام یعنی شکم و دور کمر جمع شده است. برای این فرم از اندام لباس های راسته یا ماهی مناسب ترین گزینه است تا اندام شما را متناسب و زیبا نشان دهد.یکی از ترفندهایی که میتوانید خطای دید ایجاد کنید استفاده از خطوط مورب و یا کار دست رروی قسمت های بالاتنه و یا پایین لباس است تا تمرکز مخاطبین روی آن قسمتها جلب شود .

اندام ساعت شنی

یکی از بهترین فرم های بدن که تعادل بین بالا تنه و پایین تنه رعایت شده فرم ساعت شنی است.

برای این نوع اندام دست عروس خانم ها باز است. هر مدل یقه ای که میپسندید برای این مدل اندام مناسب است. برای این نوع اندام محدودیتی وجود ندارد و هر مدلی که با جثه فرد تناسب داشته باشد انتخاب خوبی است.

اندام مستطیلی شکل

اندام مستطیلی انحنای قابل توجهی در بدن وجود ندارد و خط کمر چندان مشخص نیست. این نوع اندام را به اصطلاح پسرانه نیز میگویند. برای انتخاب لباس مناسب با این اندام انتخاب ها دشوار است. شما باید لباسی را انتخاب کنید که به اندام شما ظرافت و انهنا دهد. حتما مدلی را انتخاب کنید که خط کمر شما را مشخص کند با اینکار ظرافت اندام شما بیشتر میشود.

اندام مثلثی شکل

اگر اندام شما به گونه ای است که شما بالا تنه بزرگتری نسبت به پایین تنه خود دارید یعنی باسن شما کوچکتر از بالاتنه است فرم اندامتان مثلثی شکل است. برای این اندام باید لباسی را انتخاب کنید که بالاتنه شما را تا حدودی بپوشاند.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس

لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس

لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس

لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمد خواندنی عروسی روز لباس عروس متناسب با فرم اندام عروس لباس عروس متناسب با اندام شما اگر شما هم مراسم عروسیت خواندنی عروسی زیبا, خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل