عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی

نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی


انتخاب دی جی برای مراسم عروسی به قدری اهمیت دارد که میتواند خاطره بسیار خوبی برای مهمانان شما به جای بگذارد. قطعا هیچ مراسم عروسی بدون شادی و رقص نمی شود. بنابراین انتخاب دی جی مراسم عروسی و از همه مهمتر درخواست هایی که از او دارید، بسیار اهمیت دارد.

نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی

به دنبال دی جی های عروسی باشید که تجربه زیادی در گرم کردن مراسم عروسی دارند قطعا تجربه بیشتر از هر پارامتر دیگری مهم است برای مثال شخصی را تصور کنید که صدای مناسبی نیز برای خوانندگی ندارد اما کار با آهنگ ها و نحوه سرگرم کردن مهمانان عروسی را خوب بلد است ! قطعا این شخص بهتر از کسی است که تنها صدای خوبی دارد ولی نمی تواند مراسم را به خوبی مدیریت کند.

معمولا مراسم شادی در آخر شب عروسی برگزار می شود بنابراین مدیریت تمام این لحظات را باید بر عهده دی جی عروسی بگذارید اما یکسری نکات را باید قبل از توافق با او در میان بگذارید تا بهترین عملکرد را در مراسم عروسی شما داشته باشد.

نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی

نکات مهم را به دی جی عروسی بگویید

از اولین و مهمترین موارد ، مطلع کردن دی جی عروسی از نحوه برگزاری مراسم است برای مثال ممکن است در میان مهمانانتان جوانانی باشند که میتوانند در گرم کردن عروسی به دی جی کمک کنند بنابراین آنها را با یکدیگر آشنا کنید تا در صورت نیاز برنامه ریزی مناسبی را انجام دهند.

مدیریت زمان از دیگر نکته های مهمی است که باید به دی جی عروسی گوشزد کنید. مهمانانتان در هنگام شروع مراسم آخر شب عروسی قطعا انرژی بسیار زیادی دارند اگر از همان ابتدای کار با آهنگای بسیار شاد و تند شروع کنید، قطعا خسته خواهند شد و شاید تا پایان مراسم کسی نتواند پا به پای دی جی مراسم عروسی پایکوبی کند !

دی جی مراسم عروسی

دسته بندی آهنگ ها

آهنگها را دسته بندی کنید و بعد از چند دقیقه آهنگ شاد و ریمیکس ، بهتر است کمی از آهنگهای ملایم تر و ریلکس استفاده کنید تا مهمانان بتوانند نفسی تازه کنند. این مورد خصوصا برای رقص عروس و داماد بسیار اهمیت دارد. با آهنگی که قرار است با همسرتان برقصید ، تمرین کنید و با دی جی عروسی هماهنگ باشید. برای اینکه بتوانید بهترین نمایش را در عروسیتان داشته باشید، حتما با چند آهنگی که احساس میکنید بهتر میتوانید با آن برقصید ، تمرین کنید تا در طول مراسم چندین بار از عروس و داماد دعوت شود و هر بار بتوانید رقصی جدید و هماهنگ را اجرا کنید.

در ابتدای مطلب ذکر شد که اگر افرادی را در مهمانان عروسی می شناسید که میتوانند مجلس را گرم کنند نام آنها را به دی جی عروسی بدهید تا در مراسم از آنها دعوت کند و این مورد نیز باعث می شود تا دیگر مهمانان نیز انرژی بگیرند.

آهنگ ها را مدیریت کنید

قطعا پخش و اجرای هر نوع آهنگی در مراسم عروسی مناسب نخواهد بود برای مثال برخی ها از آهنگهای رپ متنفر هستند ! بنابراین بهتر است اینگونه آهنگها را از لیست پخش حذف کنید و حتما این مورد را با دی جی مراسم عروسی در میان بگذارید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی

نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی نحوه انتخاب دی جی مراسم عروسی انتخاب دی جی برای مراسم عروسی به قدری اهمیت دارد که میتواند خواندنی عروسی روز,مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل