عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ویژگی های داماد در شب عروسی

ویژگی های داماد در شب عروسی


همه دامادها در شب عروسیشان میخواهند شیک و زیبا باشند اما رسیدن به این دو ویژگی نیاز به رعایت مواردی در هنگام انتخاب لباس دامادی دارد. از آنجا که عروس خانم ها قدرت انتخاب بیشتری در لباس عروس دارد ، بنابراین راحت تر از داماد میتوانند زیباییشان را به همه نشان دهند.

ویژگی های داماد در شب عروسی

یکی از مشکلاتی که در سر راه دامادها قرار دارد ، نوع پوشش مردان دعوت شده به مراسم عروسی است قطعا اکثر مهمانان یا بهتره بگیم همه با کت و شلوار وارد مراسم عروسی خواهند شد بنابراین نحوه انتخاب کت و شلوار داماد بسیار حائز اهمیت است قطعا دوست ندارید شخصی در مراسم عروسی شما ، کت و شلوار زیباتری را انتخاب کرده باشد. برای اینکه بتوانید شیک تر و زیباتر از سایر مهمانان عروسی به نظر برسید با این مقاله از سایت عروسی ساز همراه ما باشید.

ویژگی های داماد در شب عروسی

ست کردن کت و شلوار داماد با لباس عروس

این مهم است که بین عروس و داماد هماهنگی در انتخاب لباس وجود داشته باشد برای مثال در بعضی موارد مشاهده می شود که عروس به سلیقه خودش و همچنین داماد به سلیقه خود نسبت به انتخاب لباس اقدام می کنند و در نهایت دو لباس متفاوت را در مراسم عروسی خواهید دید که هیچ هماهنگی با یکدیگر ندارند و در واقع ست نشده است.

یکی از راه های ست کردن مدل کت و شلوار داماد با لباس عروس ، انتخاب پیراهنی هم رنگ با رنگ مدل لباس عروس است. معمولا لباس عروس را به رنگ سفید تهیه می کنند بنابراین شما نیز باید رنگ پیراهن کت و شلوار را رنگ سفید در نظر بگیرید.

در این مدل ست کردن باعث می شود رنگ سفید بیشتر به چشم مهمانان عروسی بیاید و باعث جلب شدن چشم ها به سمت شما خواهد شد. قطعا دو نفر با یک رنگ لباس بیشتر به چشمان شما خواهد آمد. برای عروس و داماد نیز به همین شکل است.

انتخاب جلیقه داماد

انتخاب جلیقه داماد

به دنبال متفاوت بودن باشید کمتر مهمانی را در عروسی مشاهده میکنید که از جلیقه بر روی کت و شلوار استفاده کند بنابراین همین مورد باعث می شود با خرید جلیقه خود را در میان مهمانان متفاوت تر نشان دهید. البته اندام در انتخاب جلیقه تاثیر دارد فراموش نکنید اگر جلیقه بر روی بدن شما به خوبی نمی ایستد و یا احساس تنگ بودن یا ناراحتی دارید ، از پوشیدن آن صرف نظر کنید زیرا علاوه بر اینکه زیبایی به شما نمی دهد ، بلکه شیک بودن کت و شلوار را نیز از بین خواهد برد و استایلی بد فرم به شما می دهد.

همچنین مورد بعدی در انتخاب جلیقه فصل عروسی است. در فصل تابستان به هیچ عنوان از جلیقه در مراسم عروسیتان استفاده نکنید. حتی اگر با جلیقه زیباتر خواهید شد ! زیرا علاوه بر اینکه گرما باعث اذیت شدنتان خواهد شد ، مهمانان حاضر در عروسی نیز ممکن است به عنوان متلک چیزی را به شما بگویند !

رسیدن به اندام متناسب

چه بخواهید و چه نخواهید ، یکی از مهمترین مواردی که میتواند شما را حتی با بدترین لباس نیز زیبا نشان دهد، اندام شما است حتما نیازی نیست به اندام سیکس پک برسید همان قدر که چاق یا لاغر نباشید کافی است بنابراین برای رسیدن به اندام متناسب تلاش کنید یادتان نرود اینکار را باید چندین ماه قبل از مراسم عروسیتان انجام دهید و اگر از زمان آن گذشته است ، پس بهتر است به فکر مدل کت و شلوارتان باشید تا بتواند تا حد زیادی اندام چاق یا لاغر شما را بپوشاند.

نکات انتخاب کت و شلوار داماد

آستین کت با بالا و پایین بردن دست نباید کشیده شود در غیراینصورت این کت برای شما کوچک خواهد بود.

مدل کت و شلوار به روز و جدیدی را انتخاب کنید

اندازه پیراهن را با بستن دکمه یقه میتوانید تشخیص دهید. اگر دکمه به راحتی بسته شد و تنها جا برای یک انگشت وجود داشت ، این پیراهن برای شما مناسب است.

همیشه اندازه آستین پیراهن حداقل چند سانتی متر از آستین کت باید بیرون تر باشد دیده نشدن یا بسیار بلندتر از آستین کت بودن نیز مناسب نمی باشد.

هر فصل دارای جنس مختلفی برای کت و شلوار است برای مثال در فصل زمستان باید از کت و شلوار ضخیم و همچنین در فصل تابستان از جنس کت و شلوار نخی استفاده کنید.

اگر قد کوتاه هستید ، به دنبال مدل کت و شلوار تک دکمه باشید این مدل از کت و شلوار ها باعث می شود قد داماد را بلندتر نشان دهد.

تا جایی که امکان دارد ، وزنتان را ایده آل کنید این مورد تاثیر بسیار زیادی در انتخاب مدل کت و شلوار و همچنین زیبا و شیک شدن شما در شب عروسی دارد برای مثال اگر وزن زیادی داشته باشید ، انتخاب کت و شلوار حتی باعث چاق تر نشان دادن شما نیز می شود و همچنین اگر کت و شلوار تنگ و یا فیت بدن انتخاب کنید در این صورت نیز همه می گویند کت و شلوار برایش تنگ است ! پس به وزن خود اهمیت دهید.

استایل بدن

نوع راه رفتن و حفظ کردن استایل بدن در درست ایستادن کت و شلوار بسیار مهم است. این مورد حتی نیاز به تمرین دارد و سعی کنید قبل از شب عروسی ، چندین بار نوع راه رفتن در شب عروسی را تمرین کنید شاید در نگاه اول این مورد زیاد مهم نباشد اما یکی از راه های شیک و باکلاس بودن نوع راه رفتن است حتی پیشنهاد می شود در زمان نشستن نیز کمرتان زیاد خم نشود و صاف بنشینید.


ویژگی های داماد در شب عروسی

ویژگی های داماد در شب عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی و شرکت در قرعه کشی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی
ویژگی های داماد در شب عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی ویژگی های داماد در شب عروسی همه دامادها در شب عروسیشان میخواهند شیک و زیبا باشند اما رسی خواندنی عروسی زیبا,مدل خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل