عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه تشکر از مهمانان عروسی

نحوه تشکر از مهمانان عروسی


مهمانان عروسی زیادی را قطعا به مراسم عروسی خود دعوت کرده اید و شاید به این فکر افتاده باشید که چگونه از آن ها تشکر کنید؟ سورپرایز کردن مهمانان عروسی باعث می شود تا خاطره بسیار زیبا و لذت بخشی از شرکت در مراسم عروسی شما برایشان ثبت شود و همینطور که می دانید خاطره های عروسی هستند که باعث ماندگار شدن آن خواهد شد. به همین علت سایت عروسی ساز تصمیم به انتشار مطلبی در رابطه با نحوه تشکر از مهمانان عروسی کرده است.

نحوه تشکر از مهمانان عروسی

قدردانی از مهمانان عروسی باعث متفاوت شدن مراسم عروسی شما خواهد شد شاید در ابتدا با خود فکر کنید که هزینه زیادی باید نسبت به آن پرداخت کنید اما تنها با به کار گیری ایده های ساده قدردانی از مهمانان عروسی و با پرداخت کمترین هزینه میتوانید اینکار را انجام دهید. بهتر است به فکر ماندگار شدن عروسیتان فکر کنید زیرا تنها یک شب خواهد بود و شاید هرگز دیگر آن را تجربه نکنید.

نحوه تشکر از مهمانان عروسی

قدردانی از مهمانان قبل از مراسم عروسی

اینکار را میتوانید قبل از برگزاری مراسم عروسی انجام دهید برای مثال همراه با کارت عروسی میتوانید یک نامه صمیمانه تهیه کنید و آن را همراه با کارت دعوت عروسی برای آنها ارسال کنید یا یک ایده جذاب بدهید برای مثال یک ویدئو کوتاه از خود بگیرید و همراه با کارت دعوت عروسی برای مهمانان ارسال کنید

این ویدئو میتوانید شامل دعوت از آنها برای مراسم عروسی یا پیغامی محبت آمیز برای مهمانتان باشد. برای مثال عروس و داماد میتوانند یک پیغام محبت آمیز اختصاصی برای پدربزرگ یا مادربزرگشان آماده کنند و آن را همراه با کارت دعوت عروسی برایشان ارسال کنند. پیشرفت تکنولوژی نیز در این راه میتواند شما را همراهی کند اما یادتان نرود که اگر به شکل یک دی وی دی کلیپ را تهیه کنید و ارسال کنید باعث ماندگار شدن آن خواهد شد.

قدردانی از مهمانان در شب مراسم عروسی

تصور اینکه تعدادی از مهمانان دعوتی ممکن است نتوانند در مراسم عروسی حضور پیدا کنند نیز جالب نخواهد بود بنابراین میتوانید تشکر از مهمانان عروسی را در پایان مراسم عروسیتان انجام دهید. ایده تشکر از مهمانان عروسی نیز زیاد است برای مثال یک متن تشکر در یک کارت شیک و زیبا تهیه کنید و در آخر مراسم عروسیتان آن را به مهمانان عروسی هدیه کنید.

تقویم مراسم عروسی

 

سفارش تقویم عروسی

البته اگر میخواهید متفاوت تر باشید ، میتوانید یک تقویم شیک سفارش دهید و روز عروسیتان را به همراه اسم عروس و داماد در آن ثبت کنید و به مهمانان عروسی هدیه دهید. وسایل تزئینی نیز مناسب ترین ایده برای تشکر از مهمانان عروسی است زیرا همیشه ماندگار خواهد بود.

خوردنی ها نیز یکی دیگر از ایده های قدردانی از مهمانان عروسی است. بیسکوییت یا شکلات تزئین شده به شکل عروس و داماد را میتوانید تهیه کنید و برای مهمانان عروسی یا کوچیکترها در نظر بگیرید.

آلبوم تک صفحه یکی از زیباترین عکس های عروسیتان را میتوانید به آنها هدیه دهید البته شاید هزینه این ایده کمی بالا باشد بنابراین پیشنهاد می شود تنها به مهمانان نزدیکتان این هدیه را بدهید. البته میتوانید برای مهمانان دور و نزدیکتان هر کدام ایده های جداگانه نیز در نظر بگیرید.

ایده های خاص برای عروسی میتواند احتمال ماندگار شدن و خاطره شدن عروسیتان را بیشتر کند. به این فکر کنید که مهمانان دعوتی به مراسم عروسیتان ، در مراسم های عروسی بسیاری شرکت کرده اند بنابراین هر چه ایده های نو برای جشن عروسی بدهید ، باعث می شود مراسم عروسیتان در ذهنشان ماندگارتر شود یکی از همین ایده ها ، قدردانی از مهمانان مراسم عروسی است.

اما یکی از ساده ترین نوع تشکر از مهمانان عروسی ، جمع شدن بزرگترها و نزدیک های عروس و داماد در درب ورودی سالن عروسی است. اینکار را باید هم در ابتدای ورود مهمانان و هم در هنگام خروج مهمانان انجام دهید و از آنها بخاطر شرکت در مراسم عروسی قدردانی کنید.


نحوه تشکر از مهمانان عروسی

نحوه تشکر از مهمانان عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه تشکر از مهمانان عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر آخرین مدل خواندنی عروسی نحوه تشکر از مهمانان عروسی مهمانان عروسی زیادی را قطعا به مراسم عروسی خود دعوت کرده اید خواندنی عروسی , تزئین خواندنی عروسی,
صفحه قبل