عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

ایده های خلاقانه در جشن عروسی

ایده های خلاقانه در جشن عروسی


ایده های جالب برای جشنی متفاوت

مراسم عروسی زیباترین و البته خاطره انگیز ترین اتفاق زندگی هر عروس و دامادی است که به خودی خود در ذهن شما جاویدان است. اما شما میتوانید با کمی خلاقیت و سلیقه این شب را برای میهمانان نیز همیشه ماندگار سازید فقط کافی است کمی وقت بگذارید و تحقیق کنید. برای ایده های خلاقانه حتما لازم نیست هزینه زیادی صرف کنید بلکه میتوانید با کمی تحقیق و البته کمک از دوستان و آشنایان جشنی متفاوت و منحصر به فرد داشته باشید.

اولین قدم تزئین میزهای میهمانان با رنگ های زیبا و گل های معطر است. این کار نشان دهنده احترام و ارزشی است که برای میهمانان قائل میشوید. استفاده از رومیزی های ساتن و بلند و تور های همرنگ برای صندلی میتواند به این کار کمک کند.گل آرایی میز ها با گلدان های کریستال یا پایه های بلند از جمله کارهایی است که میزهای پذیرایی را چشم نواز میکند.

استفاده از دستمال سفره و یا زیر لیوانی هایی که جملات زیبا روی آنها به یادگار نوشته اید ایده ای جالب برای لبخند نشاندن بر روی لب میهمانان شما است.

در گوشه ای از سالن تخته ای آماده کنید تا میهمانان بتوانند برای شما یادگاری بنویسند، می توانید این تخته های زیبا را در گوشه ای از خانه تان نصب کنید تا همواره به یاد مراسم روز عروسی تان باشید.

 

گیفت ها را در مراسمتان فراموش نکنید، هر چه قدر این هدیه ها ساده تر و خلاقانه تر باشند بیش تر در ذهن ماندگار می شوند، می توانید این گیفت ها را یا خودتان درست کنید یا آن ها را اماده خریداری کنید.برای این کار از مطالب مرتبط با گیفت عروسی کمک بگیرید.

 

اگر در بستگان نزدیک مانند پدر و مادرهایتان کسی دیگر در بین شما نیست، حتما میز یادبودی در کنار سالن قرار دهید و عکس آنها را بر روی آن بگذارید و با این کار نشان دهید که یاد و خاطره آنها نزد شما زنده است. یا میتوانید تصویر آنها را در قاب های کوچک قرار دهید و در اکسسوری های عروس و داماد مانند دسته گل عروس و یا دگمه سردست لباس داماد استفاده کنید.

کلیپ آشنایی یکی دیگر از کارهایی است که میهمانانتان بدون شک از آن لذت خواهند برد. قبل از مراسم با آتلیه خود هماهنگ کنید و از نحوه آشنایی خود کلیپ کوتاهی آماده کنید.

تصویر کودکی شما نیز میتواند ایده های زیبایی برای شما بسازد. میتوانید همان ژست ها را بازسازی کنید و دوباره عکس بگیرید.

همه این موارد ایده هایی جالبی بود از میان صدها ایده که شما میتوانید از آنها برای خاطره انگیز کردن مراسمتان استفاده کنید و ما در این مطلب از عروسی ساز به اختصار از آنها نام بردیم.

 

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

ایده های خلاقانه در جشن عروسی

ایده های خلاقانه در جشن عروسی

ایده های خلاقانه در جشن عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
ایده های خلاقانه در جشن عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل خواندنی عروسی زیبا ایده های خلاقانه در جشن عروسی ایده های جالب برای جشنی متفاوت مراسم عروسی زیباترین و آخرین مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل