عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لباس داماد

لباس داماد


اکسسوری لباس داماد

شب عروسی برای هر عروس و دامادی یکی از مهمترین و در عین حال زیباترین اتفاقات زندگی به شمار می آید .بنابراین شیک پوشی و آراستگی ظاهر از مهمترین ارکان در این مراسم است.برای اینکه دامادی خوش پوش باشید باشد به تک تک جزئیات تیپ خود توجه کنید.

اصلی ترین و اولین اقدام انتخاب کت و شلوار مناسب است. برای انتخاب کت و شلوار مناسب به مطالب مرتبط در سایت عروسی ساز مراجعه کنید.

اما تنها کت وشلوار نیست که تیپ شما را تکمیل میکند. استفاده از کت و شلوار بدون کراوات کاملا اشتباه است.

کراوات

شاید بتوان گفت مهمترین اکسسوری  لباس داماد کراوات است. در انتخاب کراوات علاوه بر رنگ گزینه های دیگری چون جنس و طرح پارچه کراوات و اندازه آن نیز مطرح است. شما میتوانید با توجه به رنگ کت و شلوار و پیراهنتان رنگ کراوات را ست کنید ، به عنوان مثال اگر کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید دارید ، کراوات تیره و یا مشکی گزینه مناسبی است.رنگ کراوات میتواند با تم سالن و جشن شما نیز هماهنگی داشته باشد.معمولا استفاده از رنگ ها در تم مراسم های نامزدی و حنابندان رایج تر است ازین نظر شما میتوانید از کراوات های رنگ استفاده کنید.رنگ های خنثی نیز انتخاب هوشمندانه ای است زیرا با هر رنگی ست میشوند فقط دقت داشته باشید که کراوات باید از پیراهنتان تیره تر باشد.

علاوه بر رنگ جنس و طرح پارچه کراوات نیز در زیبایی آن نقش اساسی دارد البته برای مراسم های رسمی انتخاب کراوات های تک رنگ گزینه مناسب تری اند.جنس کراوات نیز باید با کت و شلوار هماهنگ باشد. به طور مثال با کت و شلوار پشمی باید کراوات پشمی نیز استفاده شود.

قد کراوات باید طوری باشد که تا بالای کمربندتان باشد ، یعنی خیلی کوتاه یا خیلی بلند نباشد. گره کراوات نیز مهم است و باید طوری باشد که فاصله یقه را کاملا بپوشاند و مناسب گردن شما باشد.

دگمه سرآستین

از دیگر اکسسوری های عروس و داماد دگمه سر آستین است .معمولا دگمه های نقره ای جلوه زیبایی دارند و با سنجاق کراوات ست زیبایی ایجاد میکنند. هیچکدام از متعلقات لباس داماد به اندازه دگمه سر آستین نمی تواند وقار داماد را به نمایش بگذارد.
در نهایت یکی از بهترین وسیله ها برای اضافه کردن رنگ به لباس داماد دگمه سر دست است که اگر درست و صحیح انتخاب شود و هماهنگ با رنگ مراسم عروسی و پوشش داماد باشد، لباس و ظاهر داماد را در مراسم عروسی منحصر به فرد خواهد کرد.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

لباس داماد

لباس داماد

لباس داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
لباس داماد
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی شیک لباس داماد اکسسوری لباس داماد شب عروسی برای هر عروس و دامادی یکی مدل خواندنی عروسی جدید,مدل خواندنی عروسی, خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل