عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

چیدمان تالار عروسی

چیدمان تالار عروسی


چیدمان سالن عروسی

امروزه دیگر مانند قدیم جشن های عروسی در منزل برگزار نمیشود و سالن های پذیرایی و تالارهای عروسی کار را برای خانواده عروس و داماد راحت تر کرده است و اکثرا مراسم ها در تالار عروسی برگزار می گردد . از این رو نحوه چیدمان سالن عروسی موضوعی مهم است که قبل از مراسم باید به آن توجه کنید.

یکی از موارد مهم در چیدمان سالن ، میز و صندلی آن است. انتخاب میز و صندلی مناسب باعث شکوه و عظمت سالن عروسی می شود و راحتی آن سبب رضایتمندی میهمانان شما از مراسم می گردد.

چیدمان میز و صندلی در محیط سالن نیز بسیار مهم است. چیدمان باید به گونه ای باشد که تمام میهمانان بتوانند به جایگاه عروس و داماد و سن رقص دید داشته باشند ، حتما دقت کنید که برخی از میزها دور افتاده و جدا از سایر میهمانان نباشد و همه دید کافی به سن رقص و جایگاه عروس و داماد داشته باشند.

رنگ میز و صندلی ها نیز یکی از عناصری است که باید به آن توجه کنید، معمولا مناسب ترین رنگ برای سالن عروسی سفید، نباتی و طلایی است. اما اگر تمایل داشتید از رنگ های متنفاوت استفاده حتما توجه کنید که رنگ میز و صندلی شما با دیزاین سالن هماهنگ باشد.

تعداد چیدمان میزها نیز متفاوت است و به مواردی همچون فضای سالن شما، تعداد میهمانان ، و اندازه میزهایتان بستگی دارد. معمولا میزهای گرد و بزرگ را 8 و یا 10 نفره و میزهای مربع را 4 نفره می چینند.

برای جلوه بیشتر میزها میتوانید از شیوه گل آرایی میزها استفاده کنید. گل های طبیعی زیبا بر روی پایه های کریستال و یا نقره ، سالن شما را مجلل تر میکند اما حتما دقت کنید که اینکار در سالن های کوچک نتیجه عکس دارد و جلو دید میهمانان را میگیرد.

استفاده از شمعدان های زیبا نیز ایده جالبی برای دیزاین میزهای عروسی است. شمع علاوه بر زیبایی انرژی منفی محیط را نیز جذب میکند .

استتفاده از تور و پاپیون در پشت صندلی ها نیز یکی از راههای زیباتر شدن دیزاین میز و صندلی ها است. اگر مراسم شما در باغ و فضاهای باز است میتوانید برای میزهایتان از رومیزی های رنگارنگ استفاده کنید.


چیدمان تالار عروسی

چیدمان تالار عروسی

چیدمان تالار عروسی

چیدمان تالار عروسی

چیدمان تالار عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی چیدمان تالار عروسی چیدمان سالن عروسی امروزه دیگر مانند قدیم جشن های عروس مد خواندنی عروسی روز,خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل