عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

گل آرایی

گل آرایی


گل آرایی سالن عروسی

گل آرایی مراسم عروسی و محل برگزاری جشن یکی از جذاب ترین بخش های تزئینات عروسی می باشد ، یکی از نکات بسیار مهمی که می تواند جشن عروسی شما را به فضایی رویایی و رمانتیک تبدیل کند استفاده از گل های طبیعی در مراسمتان است. شما میتوانید از گل ها در دیزاین میزهای پذیرایی ، جایگاه عروس و داماد ، ورودیه عروس و داماد و میز شام استفاده کنید.

فصل برگزاری مراسم, سلیقه عروس و داماد وهزینه در نظر گرفته شده برای گل آرایی از موارد مهمی است که برای گل آرایی باید به آن توجه کنید.

رنگ گل آرایی نیز در دیزاین سالن مهم است بهتر است از گل هایی استفاده کنید که با دیزاین سالن هماهنگی داشته باشد، گل های سفید و صورتی و نباتی معمولا بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد زیرا با تم عروسی که قالبا سفید است هماهنگی بیشتری دارد.شما میتوانید بسته به اینکه چه مراسمی دارید رنگ گلها را انتخاب کنید. به طور مثال برای مراسم عقد بهتر است از گل رزهای کرم، شیری رنگ و زرد استفاده کنید و اگر جشن عروسی دارید از گل رزهای سفید استفاده کنید و اگر جشن شما نامزدی بود از گل رز رنگی با توجه به لباستان و تم عروسی استفاده کنید.

یکی دیگر از انتخاب های عروس و داماد ها برای دیزاین سالن استفاده از گل رز است. گل رز نماد عشق، شادی و زیبایی است. شما می توانید هم از رزهای سفید و هم از رزهای قرمز با توجه به سلیقه در مراسم عروسی تان استفاده کنید. اگر شما گل آرایی مراسم عروسی تان را با گل های رز انجام دهید جلوه مراسم عروسی شما بسیار زیبا می شود. اینکه شما چه میزان گل برای تزئین سالن نیاز دارید بستگی به فضای تالار و سفره عقد شما دارد.زیرا سفره عقد بیشترین حجم گل را نیاز دارد.

 

دسته گل عروس یکی دیگر ازمهمترین نکاتی است که زیبایی استایل عروس را صد چندان میکند. در انتخاب دسته گل دقت کافی را داشته باشید زیرا حجم و وزن دسته گل مراسم بسیار مهم است. بدون شک یک دسته گل سنگین و بزرگ شما را خسته میکند و نمیتوانید به راحتی در دست داشته باشید. همچنین برای انتخاب مدل دسته گل حتما مدل های مختلف را ببینید. دسته‌ گل‌های عروسی که این روزها تهیه و مورد استفاده قرار می‌گیرد دیگر دسته گلی ساده مملو از گل‌های رز صورتی، نباتی یا قرمز نیستند و در عوض با گل‌های ریز و درشت رنگی پر شده‌اند.

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

گل آرایی

گل آرایی

گل آرایی

گل آرایی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
گل آرایی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی شیک گل آرایی گل آرایی سالن عروسی گل آرایی مراسم عروسی و محل برگزار انواع خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی سال, خواندنی عروسی خوشگل,
صفحه قبل