عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

خرید کارت عروسی

خرید کارت عروسی


نکات مهم در مورد خرید کارت عروسی

مغازه های زیادی در سطح شهر برای انتخاب و تهیه کارت عروسی وجود دارد که شما میتوانید با سر زدن به هرکدام از آنها مدل ها و نمونه کارهای متفاوت و زیبایی را مشاهده کنید و از بین آنها انتخاب کنید. متن کارت عروسی نیز از جمله مواردی است که شاید شما را دچار تردید و سردرگمی کند، متنی زیبا که حال و هوای مراسم عروسی و پیوند شما را به میهمانانتان بدهد نشان از ذوق و سلیقه شما دارد، ازین رو بهتر است اگر میتوانید خودتان متنی را تهیه کنید و تا حتی الامکان از متن های تکراری در مغازه ها استفاده نکنید.

اگر جزو آن دسته از عروس داماد های خوش ذوقی هستید که، دستی در کارهای هنری دارید؛ پس بهتر است خودتان دست بکار شوید و بجای سرک کشیدن در مغازه های سطح شهر، کارت عروسی دلخواهتان را خودتان طراحی کنید. مطمئنا اینکار بسیار زیبا و منحصر به فرد خواهد بود اما بسیار وقت گیر است و در میان انبوه کارهای مربوط به عروسی زمان زیادی از شما میگیرد ، پس بهتر است اگر قصد تهیه کارت عروسی خودتان را دارید  کارت های دست ساز را به آن دسته از میهمانان بدهید که ارزش کارهای هنری را بیش از بقیه می دانند و به خوبی از کارت عروسی تان نگه داری خواهند کرد. چرا که متاسفانه تعداد زیادی از مردم پس از منقضی شدن تاریخ عروسی، کارت های عروسی را در سطل آشغال می اندازند.

انتخاب رنگ کارت عروسی نیز بسیار مهم است ، معمولا استفاده از رنگ های تند توصیه نمیشود زیرا جلوه بصری خوبی ندارد. رنگ های سفید و طلایی هماهنگ با لباس و کفش عروس بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد و متداول تر است.

تعداد زیادی از کارت های عروسی، بخش های تزئینی دارند که باید پس از خرید و در منزل سوار کار شوند. کارهایی مانند چسباندن نگین، روبان، اکلیل و غیره ، اگر زمان زیادی تا مراسمتان ندارید سعی کنید از کارت هایی که آماده هستند و برای شما زحمتی ندارند استفاده کنید.

معمولا عرف بر این است که برای هر خانواده یک کارت دعوت ارسال شود اما شما می توانید برای دوستان خود از کارت های فانتزی و برای بزرگترها کارت های رسمی استفاده کنید. همه اینها بستگی به میهمانان شما و ذوق و سلیقه و البته زمان و هزینه شما دارد.

هزینه کارت های عروسی متفاوت است. اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای کارت عروسی صرف کنید بهتر است از کارت های آماده و متن های آماده در مغازه ها استفاده کنید. نوع کاغذ نیز بسیار مهم است. کاغذ های پنبه ای و براق هزینه های بالاتری را برای شما رقم خواهند زد. کاغذهایی که ضخامت بیشتری دارند گران ترند. فونت تایپ نیز متفاوت است. استفاده از فونت های برجسته می تواند هزینه ی ساخت را بالا ببرد.

ابعاد کارت نیز در قیمت کارت دخالت دارد. ابعاد متفاوت و یا زاویه های خاص روی کارت و گوشه های کارت فرایند چاپ را دشوار کرده در نتیجه هزینه بالاتری در بردارد.

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

خرید کارت عروسی

خرید کارت عروسی

خرید کارت عروسی

خرید کارت عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
خرید کارت عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی مجلل خرید کارت عروسی نکات مهم در مورد خرید کارت عروسی مغازه های زیادی در س مد خواندنی عروسی روز,خواندنی عروسی ,مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل