عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

چیدمان منزل عروس

چیدمان منزل عروس


دکوراسیون منزل عروس و داماد

در میان سیل عظیم کارهایی که مربوط به شروع یک زندگی مشترک می باشد، خرید جهیزیه و چیدمان منزل عروس نیز از جمله کارهای زمان بر و مهم است. برگزاری جشن عروسی به تنهایی شما را از چندین ماه قبل از تاریخ مراسمتان درگیر خواهد کرد، کارهایی از جمله انتخاب تالار عروسی، لباس عروس و آتلیه و ... همه و همه از جمله دغدغه های هر عروس خانمی قبل از مراسم عروسی است پس بهتر است خرید جهیزیه و چیدمان منزل را از قبل انجام دهید تا در نزدیکی تاریخ عروسیتان درگیر کارهای منزل نباشید. نحوه چیدمان منزل عروس و داماد تاثیر زیادی در جلوه و دکوراسیون منزل عروس و داماد دارد.

بالا رفتن اجاره های خانه سبب شده تا عروس و دامادها در ابتدای زندگی خانه ای کوچک انتخاب کنند و همین امر سبب نگرانی و اضطراب عروس خانم ها برای چیدمان درست منزل شده است. درست است که فضای کوچک می تواند سریعا بهم ریخته و گرفته نشان داده شود اما با استفاده از روش های متعدد و ساده ای که وجود دارد، می توانید از بوجود آمدن چنین شرایطی جلوگیری کنید.

 

چیدمان اتاق نشیمن

یکی از اصولی ترین روش ها در دیزاین خانه های کوچک استفاده از رنگ های روشن و دلباز است تا فضای خانه را هرچه پر نورتر و بزرگ تر نشان دهد. امروزه بیشتر زوج های جوان دیزاینی ساده و مدرن را ترجیح می دهند برای این دیزاین بهتر است از رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری و مشکی استفاده کنید و رنگ های گرمی همچون نارنجی و زرد و قرمز را توسط دکوری ها و وسایل کوچک تزئینی وارد دیزاین کنید.

استفاده از کوسن های رنگی و یا شلف های کوچک ابزاری مناسب جهت وارد کردن رنگ در دکوراسیون اتاق نشیمن است. استفاده از پرده های هماهنگ با دکوراسین به هرچه زیباتر و خاص تر شدن منزل شما کمک میکند.

 

چیدمان آشپزخانه عروس

یکی از مکان ها در خانه که شما می توانید ایده و خلاقیت های زیبا در آن بکار ببرید آشپزخانه است. سعی کنید برای این محیط حتما از رنگ های روشن مانند سفید و خاکستری استفاده کنید و رنگ ها را با وسایل دکوری در آشپزخانه یا لامپ های آویز و یا صندلی های اپن وارد محیط کنید.

 

چیدمان اتاق خواب

انتخاب دکوراسیون و چیدمان مناسب و زیبا برای اتاق خواب عروس نقش مهم و قابل توجهی در چیدمان خانه عروس دارد. حتما اتاق خواب را روشن و پرنور انتخاب کنید و در دیزاین آن از پرده های حریر و نازک استفاده کنید. استفاده از آواژورهای زیبا در کنار پاتختی نیز ایده ای زیبا جهت دیزاین اتاق خواب است.

 

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

چیدمان منزل عروس

چیدمان منزل عروس

چیدمان منزل عروس

چیدمان منزل عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
چیدمان منزل عروس
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی خوشگل چیدمان منزل عروس دکوراسیون منزل عروس و داماد در میان سیل عظیم کارهایی آخرین مدل خواندنی عروسی,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل