عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

راهنمای خرید عروس و داماد

راهنمای خرید عروس و داماد


یکی از سنت هایی که از قدیم وجود داشته است و همچنان قبل از مراسم عروسی اجرا می شود خرید عروسی است قطعا همه خانواده ها خصوصا زوج هایی که در چند سال اخیر ازدواج کرده اند قطعا نمی دانند برای خرید عروسی پسر یا دخترشان چه مواردی را باید خریداری کنند یکسری از خرید ها وجود دارد که برای همه خریدهای عروسی یکسان است در این مطلب از سایت عروسی ساز به راهنمای خرید عروس و داماد خواهیم پرداخت.

راهنمای خرید عروس و داماد

جهت اینکه کار خود را ساده تر کنید باید ابتدا یک لیست از خریدهای عروسی تهیه کنید این لیست شامل مواردی جداگانه برای عروس و داماد می شود البته شاید وقت نکنید که خریدهایتان را در یک روز انجام دهید زیرا باید در خرید عروسی وقت کافی بگذارید و بهترین ها را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

راهنمای خرید عروس و داماد

لیست خرید عروس

دو نوع خرید برای عروس وجود دارد که میتوانید به دو قسمت پوششی و آرایشی تقسیم کنید ابتدا از خریدهای پوششی عروس شروع میکنیم که شامل مواردی مانند حوله ، دمپایی ، لباس زیر و خواب ، جوراب ، روسری و پارچه ، کیف و کفش ، پیراهن ، مانتو و شلوار و در نهایت چادر نماز به همراه جانماز می باشد.

پیشنهاد سایت عروسی ساز تهیه بهترین ها از لیست خرید پوششی عروس است حتی اگر نیاز است هزینه بیشتر بپردازید اما خریدهایتان با کیفیت و از همه مهمتر جدید و به روز باشد یادتان نرود که قرار است زندگی جدیدی را آغاز کنید و عروس باید بهترین ها را داشته باشد.

بعد از خرید پوششی عروس نوبت به خرید آرایشی می رسد که شامل مواردی مانند ست برس ، سشوار ، تافت مو ، ادکلن ، مام ، ژل مو ، لاک ناخن ، ست مانیکور ، فر مژه ، ریمل ، رژ گونه ، سایه ، آیینه ، مداد ابرو ، خط چشم ، خط لب ، رژ لب ، کرم پودر ، پن کیک ، کرم مرطوب کننده می شود.

همانطور که میدانید اصل و برند بودن لوازم آرایشی بسیار مهم است قطعا دوست ندارید در شروع زندگی از لوازم آرایشی استفاده کنید که به پوست شما آسیب رسد ! بنابراین در این مورد نیز تا می توانید وسواس به خرج دهید و از اصل بودن لوازم آرایشی خود اطمینان پیدا کنید.

لیست خرید داماد

بعد از عروس خانم نوبت به آقا داماد میرسد که خریدهای عروسی را انجام دهد همانند خریدهای عروس ، خریدهای داماد نیز به دو قسمت پوششی و آرایشی تقسیم می شود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ابتدا از خریدهای پوششی داماد شروع میکنیم که مواردی مانند دمپایی ، ست حوله ، لباس راحتی ، لباس خواب ، لباس زیر ، جوران ، ست کمربند و کیف ، کفش ، کروات ، پیراهن ، شلوار ، ست کت و شلوار ، جانماز و سجاده باید خریداری شود.

لوازم آرایشی داماد نیز راحت تر از عروس است که میتوان به سشوار ، ریش تراش ، کیف اصلاح ، برس ، ناخن گیر ، ادکلن ، ژل مو اشاره کرد.

لیست خریدهای مشترک عروس و داماد

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد یکسری موارد در خرید های عروسی یکسان است که بیشتر جهت مراسم عروسی خریداری می شود.

برای مثال میتوان به چمدان ، طلای عروس ، ساعت ، شمع ، کیک و شیرینی ، میوه ، گوسفند قربانی ، سبد مخصوص هدیه و ... اشاره کرد لازم به ذکر است که سبد مخصوص هدیه در تالار عروسی و یا هنگام عقد به کار می آید که هدیه های دریافتی را در داخل آن قرار دهید معمولا سبد هدیه عروس تزئین شده است.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

راهنمای خرید عروس و داماد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
راهنمای خرید عروس و داماد
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی شیک راهنمای خرید عروس و داماد یکی از سنت هایی که از قدیم وجود داشته است و همچنان قبل از مر مد خواندنی عروسی روز, مدل خواندنی عروسی زیبا,
صفحه قبل