عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب کیک عروسی

نحوه انتخاب کیک عروسی


نحوه انتخاب کیک عروسی

کیک عروسی از جمله مواردی است که باید دقت زیادی در نحوه انتخاب آن داشته باشید قطعا کیک عروسی با سایر کیک ها متفاوت خواهد بود و جهت انتخاب کیک عروسی باید مواردی را رعایت کنید که در ادامه میتوانید با آنها آشنا شوید.

ظاهر و طعم به ترتیب دو موردی هستند که به چشم مهمانان عروسی خواهد آمد حتی موارد دیگری مانند اندازه کیک ، تعداد طبقات کیک و ... در اولویت های بعدی هستند که به هر کدام را جداگانه بررسی خواهیم کرد. در این مطلب از عروسی ساز به برخی از نکات مهم در انتخاب کیک عروسی میپردازیم:

ظاهر کیک

بسیاری از کیک های عروسی هستند که ظاهر جذب کننده ای دارند استفاده از رنگبندی مناسب میتواند نظر مهمانان عروسی را به خود جلب کند.

برای اینکه بتوانید ظاهر کیک زیبایی داشته باشید کافی است ایده های خلاقانه بدهید کیک های عروسی معمولا شبیه به هم هستند و تکراری شده اند از نمونه کیک های عروسی موجود در اینترنت کمک بگیرید و به طراحان کیک بدهید تا آن را برای شما تزئین کنند.

نحوه انتخاب کیک عروسی

طعم کیک

اولویت بعدی برای مهمانان طعم کیک عروسی است شاید کیک عروسی ظاهر بسیار زیبایی داشته باشد اما طعم آن زننده یا خاص باشد که باعث نارضایتی اکثر مهمانان می شود و همین مورد باعث می شود دیگر ظاهر کیک نیز از ذهن مهمانان حذف شود و فقط طعم بد کیک در ذهن آنها باقی بماند.

شاید با خود بگویید چگونه میتوان فهمید مهمانان چه کیکی را دوست دارند؟ جواب این سوال کاملا واضح است. از قنادی بخواهید هر یک از مواد تشکیل دهنده کیک را به اندازه بزند و در هیچکدام یک زیاده روی نکند. بعضی از کیک ها خامه زیادی دارند یا طعم آن بسیار شیرین و زننده است که باعث می شود مهمانان نتوانند کیک را کامل میل کنند.

حتی وجود کیک های نصفه و نیمه در سر میزهای عروسی ظاهر خوبی نخواهد داشت و این نشان دهنده طعم نامناسب کیک خواهد بود.

تم کیک عروسی

این مورد نه تنها برای کیک عروسی بلکه برای تمامی آیتم های عروسی مانند مدل لباس عروس ، دکوراسیون عروسی و ... باید در نظر گرفته شود.

عروسی شما باید دارای یک تم و یا یک رنگ خاص باشد تا بتوانید بر اساس آن موارد مورد نیاز عروسی را تهیه کنید این مورد را در نظر داشته باشید که کیک عروسی را جز آخرین خرید های عروسی بگذارید.

زیرا انتخاب رنگ و طرح برای کیک عروسی نسبت به سایر آیتم های عروسی آسان تر خواهد بود و دست شما باز تر است.

قیمت و اندازه کیک

دو موردی که ارتباط نزدیکی با هم دارند، هر چه اندازه کیک عروسی بزرگتر باشد قطعا قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت اما این مورد کاملا بستگی به تعداد مهمانان دارد.

شما ایده ظاهر کیک را بر روی یک کیک دو طبقه نیز میتوانید پیاده سازی کنید پیشنهاد سایت عروسی ساز جهت کاهش هزینه کیک عروسی استفاده از ترئینات گل و میوه برای کیک عروسی است.

بهترین انتخاب

تعداد بسیار زیادی قناد و کسانی که در کار طراحی کیک فعالیت می کنند وجود دارد بنابراین دست شما برای بررسی آنها بسیار باز است میتوانید چند وقت قبل از عروسی این تحقیقات را انجام دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. این مورد را همیشه به یاد داشته باشید که کیک عروسی شیک و زیبا همیشه در ذهن مهمانان عروسی شما باقی خواهد ماند.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه انتخاب کیک عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه انتخاب کیک عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی زیبا نحوه انتخاب کیک عروسی کیک عروسی از جمله مواردی است که باید دقت زیادی در نحوه انتخا مد خواندنی عروسی روز,مدل خواندنی عروسی سال,
صفحه قبل