عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

آینه و شمعدان

آینه  و شمعدان


آینه و شمعدان عروسی

یکی از مهترین بخش ها در خرید عقد عروس و داماد آینه و شمعدان است. آینه مظهر روشنایی و پاکی و شمعدان نمادی از آتش مقدس،نگهبان و حافظ عروس است. درست است که خرید آینه و شمعدان در خرید عروسی جایگاه ویژه ای دارد اما اگر فضای کافی در منزل ندارید و یا اصلا آینه شمعدان دوست ندارید میتوانید از خرید آن صرف نظر کنید.
از دیر باز در تمام سنت های ایرانیان آینه جایگاه ویژه ای داشته اشت، سر سفره هفت سین،هنگام ورود به خانه جدید، سر سفره عقدو ... از آینه استفاده میکردند. سالهاست این رسم زیبا هم دست خوش چشم و هم چشمی ها شده و براساس قیمت های بالا مقایسه میشوند.

 

آینه و شمعدان های طلا، کنسولی، نقره، کریستال، برنز، چوب، چینی از انواع آینه شمعدان های امروزی است که براساس قیمت آنها و فضایی که میگیرند متفاوت است.ما سعی کردیم در این مطلب از عروسی ساز مقایسه ای بین مدل های مختلف داشته باشیم.
آینه شمعدان های نقره و طلا ماندگاری بالایی دارند ، درست است که هزینه خرید آنها بالا است اما به عنوان سرمایه برای عروس و داماد ها باقی میماند.اگر انتخاب شما آینه و شمعدان نقره است بهتر است رنگ تیره آن را انتخاب کنید زیرا ماندگاری بیشتری دارد و از مغازه های معتبر تهیه کنید.
آینه شمعدان های کریستال به دلیل دوام پایین و احتمال لب پر شدن و شکستن خیلی مورد استقبال نیستند.

 

با توجه به آپارتمانی شدن و محدود شدن فضای خانه ها آینه شمعدان های کنسولی طرفداران زیادی پیدا کرده است.درست است که این آینه شمعدان ها بزرگ هستند اما بسیار جا دار و کاربردی اند. کنسول ها نیز در ابعاد و رنگ ها و جنس های مختلفی اند و با توجه به ویژگیهای آنها قیمت های متفاوتی دارند.


برای خرید آینه شمعدان بهتر است هر آنچه در مغازه است را خریداری کنید و سفارش ندهید زیرا ممکن است آن چیزی که در نظر دارید از آب در نیاید و مجبورید به دلیل هزینه بالا با آینه شمعدانی که مورد قبولتان نیست کنار بیایید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

آینه  و شمعدان

آینه  و شمعدان

آینه  و شمعدان

آینه  و شمعدان

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
آینه و شمعدان
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا آینه و شمعدان آینه و شمعدان عروسی یکی از مهترین بخش ها در خرید عقد خواندنی عروسی ,مدل خواندنی عروسی سال,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل