عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

صرفه جویی در مخارج عروسی

صرفه جویی در مخارج عروسی


مدیریت هزینه های مراسم

یکی از مهمترین مسائل در برگزاری جشن عروسی  بودجه در نظر گرفته برای تامین مخارج جشن است. مسلما همه دوست دارند جشن عروسی خود را به بهترین و زیباترین شکل برگزار کنند. اما برای برگزاری یک جشن خوب و مورد قبول حتما نیاز به هزینه های بالا و ولخرجی و بریز و بپاش بیش از حد نیست. شما میتوانید با اندکی برنامه ریزی در مخارج عروسی خود صرفه جویی کنید.
البته کم خرج کردن در مراسم شما به این معنی نیست که این موضوع کم اهمیت است، بلکه هدف از صرفه جویی در تامین مخارج عروسی برنامه ریزی صحیح برای شروع زندگی بهتر و راحت تر است.
هزینه های عروسی نسبت به شهر و منطقه محل زندگی شما، تعداد میهمانان و همچنین کیفیت کارها، متفاوت است.
به یاد داشته باشید حتی با صرف هزینه های بالا هم ممکن است برخی مسائل در جشن عروسی مطابق میل شما پیش نرود پس بهتر است واقع بین باشید، درست است که شب عروسی شما مهمترین شب زندگیتان است اما همه زندگیتان نیست پس طوری خرج کنید که تا سالها درگیر بدهی های سنگین مراسم عروسیتان نباشید.با اندکی دقت و ریزبینی میتوانید بسیاری از مخارج را به حداقل برسانید.


تاریخ مراسم:


تاریخ مراسمتان از جمله مسائل ابتدایی در برگزاری جشن عروسی شما است که روی قیمت و هزینه ها تاثیر دارد. مسلما اگر مراسم شما در ایام خاصی چون اعیاد یا آخر هفته ها باشد قیمت ها بالاتر است. به همین صورت انتخاب روزهای وسط هفته تخفیفات و اشانتیون های بهتری دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید.


تالار عروسی


بخش اعظم هزینه های مراسم صرف مکان برگزاری مراسم میشود. برخی از باغسرا ها و تالارها به دلیل دور بودن از مرکز شهر هزینه های کمتری دارند.

 


تزئینات غیر ضروری


بادکنک آرایی ، گل آرایی و آتش بازی جزء هزینه های غیر ضروری است که شاید در نگاه اول کم خرج به نظر آید اما وقتی روی هم جمع می شوند بسیار

هزینه بر هستند. این موارد اگر حذف شوند تاثیری بر مجلس شما نخواهند داشت.


فیلم و عکس مراسم


فیلمبرداری از مراسم یکی از مواردی است که با کمی تامل میتوانید در هزینه های آن صرفه جویی کنید. قبل از انتخاب آتلیه عروسی خود با چندین موسسه مذاکره کنید و حتما لیست خدماتی که از آتلیه می خواهید را آماده داشته باشید. سعی کنید سراغ مراکزی بروید که از اول تا آخر کار را خودشان انجام میدهند با اینکار هزینه های واسطه گری را حذف کرده اید و میتوانید در هزینه آتلیه صرفه جویی کنید.


لیست میهمانان


بهتر است میهمانانتان را درجه بندی کنید. درجه اول ،اقوام و دوستان نزدیک که باید در جشن شما حضور داشته باشند و درجه دوم، فامیل و آشنایان دورتر که در صورت لزوم میتوانید از لیست خود حذف کنید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

صرفه جویی در مخارج عروسی

صرفه جویی در مخارج عروسی

صرفه جویی در مخارج عروسی

صرفه جویی در مخارج عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
صرفه جویی در مخارج عروسی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی جدید صرفه جویی در مخارج عروسی مدیریت هزینه های مراسم یکی از مهمترین مسائل در برگزار خواندنی عروسی زیبا,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل