عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

مدل های تاج عروس 2018

مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018
مدل های تاج عروس 2018


انتخاب مدل تاج عروس کاملا بستگی به مدل مو عروس دارد اگر در نحوه انتخاب مدل تاج عروس دقت نشود قطعا مدل موی شما نیز به خوبی زیبایی خود را نشان نخواهد داد تاح عروس در انواع متنوعی وجود دارد که تاج عروس با گل های طبیعی یکی از شیک ترین انتخاب ها برای عروس خانم ها میتواند باشد.

مدل های تاج عروس 2018

اگر به مدل تاج عروس با گل های طبیعی علاقه دارید باید بدانید یکی از شرایط استفاده از این مدل تاج عروس داشتن موهای بلند است از مدل تاج عروس با گل طبیعی در کنار موی بسته یا باز باید استفاده شود تا زیبایی خاص خودش را نشان دهد.

مدل تاج عروس با سنگ قیمتی

مدل تاج عروس با سنگ های قیمتی

از این نوع مدل تاج عروس تنها میتوانید در تالارهای عروسی استفاده کنید و برای مکان باز مانند باغ پیشنهاد نمی شود اگر به تزئین تاج عروس با سنگ قیمتی علاقه ای ندارید میتوانید از مدل تاج عروس مروارید استفاده کنید

مدل تاج عروس ترکیبی

از این نوع مدل تاج عروس تنها زمانی میتوانید استفاده کنید که مدل موهایتان طوری باشد که تاج بر روی پشت یا کنار مو قرار بگیرد منظور از مدل تاج عروس ترکیبی استفاده از گل ، سنگ و مروارید در کنار یکدیگر است که تنها عروس خانم ها خاص پسند از این مدل استفاده میکنند

البته به علت ترکیبی بودن مدل تاج عروس شاید به هر عروس خانمی این مدل پیشنهاد نشود و باید ابتدا مدل موی عروس در نظر گرفته شود.

مدل تاج عروس با گل

ست تاج عروس با دسته گل عروس

یکی از راه های انتخاب مدل تاج عروس ، ست کردن آن با دسته گل عروس است اگر میخواهید از این نوع مدل ست استفاده کنید باید مدل تاج عروس خود را نیز از گل انتخاب کنید تا هماهنگی بین این دو ایجاد شود البته انتخاب گل باید بر اساس فصلی که عروسی در آن برگزار می شود انتخاب شود برای مثال در فصل زمستان باید از گل سفید و همچنین در فصل تابستان در کتار گل میتوانید از برگ نیز استفاده کنید.

تاج عروس با تور یا بدون تور

این مورد کاملا سلیقه ای است و حتما برای مدل تاج عروستان نیازی به استفاده از تور عروس ندارید اما برای زیبایی بیشتر عروس بر روی تاج عروس از تور عروس نیز استفاده می شود تا زیبایی آن چند برابر شود 

ارتباط مدل تاج عروس با مدل لباس عروس

یکی از نکاتی که باید در انتخاب مدل تاج عروس دقت کنید، مدل لباس عروس است هماهنگی این دو مورد خصوصا از لحاظ رنگ بسیار بسیار مهم است حتی اگر یک مدل تاج عروس گران قیمت و زیبا انتخاب کنید ولی اگر هماهنگی با مدل لباس عروستان نداشته باشد به همان اندازه زیبایی شما را از بین خواهد برد.

مدل تاج عروس 2018

هماهنگی مدل تاج عروس با مو

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد مدل تاج عروس انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی ای خاص خودش را دارد برای مثال بعضی از مدلهای تاج عروس 2018 تنها برای پشت مو طراحی شده اند و استفاده از آن در دیگر قسمت های مو اشتباه است.

به همین علت نیاز است هنگام انتخاب مدل تاج عروس ابتدا به مدل موهایتان دقت کنید تا مجبور به تعویض مدل تاج نشوید.

رسم انتخاب مدل تاج عروس

جالب است بدانید که در قدیم مدل تاج عروس بر اساس رسم و رسوم انتخاب میشده است در واقع هر تاج عروس معنا و مفهوم خاصی از رسم و رسوم داشت برای مثال استفاده از گل برای تاج عروس به معنای نشان دهنده معصومیت دختر بوده است.

همچنین در بعضی از رسم های قدیمی مراسم عروسی از تور سر عروس به جای تاج عروس استفاده می شده است که این مدل نیز در انواع تور سر عروس حریر ، گل مصنوعی ، طبیعی و همچنین از سنگ های تزئینی استفاده میشده است استفاده از تاج عروس جهت متفاوت نشان دادن عروس از سایر مهمانان است.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
مدل های تاج عروس 2018
ارائه AmirH
بخشمدل عروسی
دستهمدل تاج عروس
توضیح مختصر مدل عروسی مدل تاج عروس روز مدل های تاج عروس 2018 انتخاب مدل تاج عروس کاملا بستگی به مدل مو عروس دارد اگر در ن انواع مدل عروسی مدل تاج عروس,
صفحه قبل