عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

لباس عروس رنگی

لباس عروس رنگی


انتخاب رنگ لباس عروس

مسلما با شنیدن اسم لباس عروسی ، لباسی سفید و بلند در ذهنتان مجسم میشود. معمولا همه عروس ها لباس عروس خود را بین طیف سفید تا شیری و کرم استفاده میکنند و بیشتر لباس های رنگی را مناسب مراسم نامزدی یا حنابندان میدانند اما هستنند عروس های خوش ذوقی که دوست ندارند مانند بقیه در مراسمشان حاضر شوند و به دنبال طرح ها و ایده های نو میگردند. انتخاب لباس رنگی برای جشن های فانتزی ایده ای جالب است اما استفاده از آن در جشن های کلاسیک که اغلب تم جشن سفید و کرم است نیز بلامانع است زیرا هرچه باشد جشن شماست و باید مطابق سلیقه شما باشد.

انتخاب رنگ ها در لباس عروسی خیلی مهم است اگر به دنبال لباس عروسی رنگی هستید این مطلب از عروسی ساز را به دقت مطالعه کنید.
انتخاب رنگ آبی برای لباس عروس به شما آرامش میدهد برای زیبایی هرچه بیشتر لباستان میتوانید از ترکیب آبی و سفید نیز استفاده کنید و یا اگر از لباسهای گیپور استفاده میکنید میتوانید از گیپور های رنگی بر روی تور یا پارچه سفید استفاده کنید.
 رنگ زرد متفاوت‌ترین رنگی است که می‌تواند برای لباس عروس انتخاب شود. اگر به دنبال راحتی و تفاوت هستید می‌توانید چنین لباسی را برای جشن خود انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که انتخاب این لباس می‌تواند نوعی سنت شکنی نیز تلقی شود.

 

رنگ نارنجی رنگی گرم است که علاوه بر زیبایی جذاب و چشم نواز نیز هست. شما میتوانید از رنگ های صورتی و قرمز و سبز نیز به عنوان آستری لباس استفاده کنید این ایده نیز کاربرد و زیبایی فوق العاده ای دارد.
لباس عروس رنگی با توجه به موارد و عناصر بسیاری دوخته می شود. برای مثال، در فصول گرم سال، از رنگ های گرم و در فصول سرد نیز از رنگ های سرد برای این منظور استفاده می شود.
یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب لباس عروس رنگی تناسب رنگ لباس با رنگ پوست شماست. همچنین رنگی که انتخاب می کنید باید با شرایط و مکان نیز سازگاری داشته باشد..

 


لباس عروس رنگی

لباس عروس رنگی

لباس عروس رنگی

لباس عروس رنگی

لباس عروس رنگی
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی نامزدی لباس عروس رنگی انتخاب رنگ لباس عروس مسلما با شنیدن اسم لباس عروسی ، مدل خواندنی نامزدی زیبا,انواع خواندنی نامزدی, خواندنی نامزدی زیبا,
صفحه قبل