عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

روز عروسی چگونه رفتار کنیم


رفتار عروس و داماد در روز عروسی

جشن عروسی فقط مختص عروس و داماد نیست بلکه جشنی است که در آن باید هم به عروس و داماد و هم خانواده ها و هم میهمانان خوش بگذرد و فضایی راحت و مناسب برایشان فراهم شود. مسلما قبل از عروسی مشغله زیاد شما را خسته میکند .سعی کنید حتما قبل از عروسی یک روز کامل استراحت کنید تا در مراسمتان با قیافه کلافه و خسته با میهمانانتان روبرو نشوید. حتما مراقب خورد و خوراک و تغذیه خود باشید تا خدای نکرده در روز مراسمتان مریض نشوید. شكي نيست كه عروس و داماد مي خواهند همه چيز عالي و بي نقص باشد، اما لازمه اين كار این است که قبل از هر چیزی خودشان سرحال و سالم باشند.

برای اینکه در خاطر میهمانانتان عروس و دامادی دوست داشتنی ، زیبا و متواضع باشید . باید رفتاری صمیمی و قدرشناسانه نسبت به عروس و داماد داشته باشید. حتما پس از ورود  به سالن سر میز تک تک میهمانان بروید و از آمدنشان در جشن عروسی تشکر کنید. و یا برای عکس گرفتن با آنها وقت بگذارید . وقتی حرف می‌زنید، به چشمان میهمانانتان خوب نگاه کنید. این در هر زمان و هر گفتگویی، یکی از اصلی‌ترین آداب معاشرت است.

 

مشروب و سیگار در مراسمتان مصرف نکنید .دیدن عروس و داماد مست و یا با سیگار اصلا زیبا و خوشایند نیست و از شما تصویری بد در روز مراسمتان به جا میگذارد. هیچ کس از دیدن عروس و داماد مست لذت نمیبرد.

در راه رفتن ، نشستن ، صحبت کردن و خندیدن وقار و متانت خود را حفظ کنید ،این به این معنی نیست که خودتان نباشید یا خیلی خشک و رسمی برخورد کنید. برای ورودتان نزد میهمانان راهرویی طراحی کنید و آن را با گل و شمع و فرش قرمز تزئین کنید اینکار را اکثر سالن های عروسی انجام میدهند . ورود شما از چنین راهرویی به هرچه باشکوه تر بودنتان کمک میکند. به خصوص اگر لباس عروس شما دنباله دار باشد. دسته گل عروس را طوری در دست بگیرید که قسمت ساقه آن به سمت خودتان باشد. و در تمام طول مراسم لبخند به لب داشته باشید حتی اگر از چیزی ناراحت شدید سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید.

یکی از مواردی که به زیباتر جلوه نمودن برگزاری جشن عروسی کمک به سزایی می‌کند ساقدوش عروس است، حضور ساقدوش‌ها در کنار عروس و داماد است. برای اینکه شکوه و وقار بیشتری به مراسمتان دهید بهتر است در هنگام ورودتان چند ساقدوش با لباسهای شیک، شکیل و کاملاً رسمی شما را همراهی کنند.

0 تلفن روز عروسی چگونه رفتار کنیم مشهد
09158010634 موبایل روز عروسی چگونه رفتار کنیم مشهد
09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

روز عروسی چگونه رفتار کنیم

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
روز عروسی چگونه رفتار کنیم
آدرس استان تهران- شهر مشهد - رحمانیه 29- شهید غلامی 4 - مجتمع اشل - واحد 5
تلفن ثابت : 0 - همراه : 09158010634 - کپن تخفیف : aroosisaz
ارائه عروسی ساز
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرطرح خواندنی عروسی روز عروسی چگونه رفتار کنیم رفتار عروس و داماد در روز عروسی جشن عروسی فقط مختص عر مدل خواندنی عروسی شیک, آخرین مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل