عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب رژ لب عروس

نحوه انتخاب رژ لب عروس


یکی از آرایش های عروس استفاده از رژ لب است. رنگ رژ لب بسیار مهم است زیرا تاثیر مستقیم در زیبایی و نمایش سایر آرایش شما خواهد داشت.

رژ لب عروس باید با توجه به رنگ پوست انتخاب شود. برای هر رنگ پوست یک رنگ رژ لب مناسب است که در این مطلب از عروسی ساز اقدام به معرفی این نوع رژ لب ها برای عروس خواهیم کرد.

نحوه انتخاب رژ لب عروس

اولین مورد همانطور که ذکر شد ، رنگ پوست عروس است.

بنابراین اگر رنگ پوست روشنی دارید رژ لب قرمز یا آبی برای شما مناسب است.

از نکاتی که باید در هنگام زدن رژ لب باید به آن دقت کنید، لب ها هستند. لب های شما باید بعد از زدن رژ لب نیز مشخص باشد. در غیراینصورت تا حد زیادی زیباییش را از دست خواهد داد.

نحوه انتخاب رژ لب عروس

ویتامین لب

حتما قبل از زدن رژ لب ابتدا از ویتامین های مخصوص لب استفاده کنید. در واقع یک پیش زمینه برای زدن رژ لب آماده کنید و سپس اقدام به زدن رژ کنید.

استفاده از برق لب باعث دوام رژ لب می شود اما استفاده از آن ضروری نیست.

رنگ رژ لب تیره مخصوص خانم هایی است که صورت تیره ای دارند. همچنین اگر پوست چهره شما حالت گرمی دارد، بهتر است از رنگ رژ لب هایی مانند نارنجی استفاده کنید.

خط لب

خط لب را فراموش نکنید. یکی از مهمترین اقدامات بعد از زدن رژ لب ، استفاده از خط لب است. اینکار باعث می شود چهره عروس را جذاب تر نشان دهد. اگر از سالن های زیبایی استفاده میکنید ، میتوانید با آرایشگر خود در این مورد هماهنگ کنید.

استفاده از رژ لب میتواند معجزه زیبایی را به شما منتقل کند. بنابراین باید در زدن آن نهایت دقت را به کار ببرید. برای مثال عروس خانم هایی که پوست با زمینه زرد دارند  باید از رنگ رژ لب قرمز گرم استفاده کنند.

همچنین رنگ پوست زیتونی و صورتی باید از رنگ رژ لب های آبی یا صورتی استفاده کنند.


نحوه انتخاب رژ لب عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
نحوه انتخاب رژ لب عروس
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی زیبا نحوه انتخاب رژ لب عروس یکی از آرایش های عروس استفاده از رژ لب است. رنگ رژ لب بسیار خواندنی عروسی شیک ,مدل خواندنی عروسی سال,
صفحه قبل