عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

راز زیبایی داماد در شب عروسی

راز زیبایی داماد در شب عروسی


زیبایی در شب عروسی از جمله آرزوهای هر شخصی است. همانطور که در مطلب نحوه انتخاب کت و شلوار داماد خواندید، انتخاب لباس داماد نسبت به انتخاب لباس عروس کمی سخت تر به نظر میرسد. دلیلش نیز کاملا مشخص است.

تمامی آقایان با کت و شلوار در مراسم عروسی حضور پیدا می کنند به همین علت زیبایی داماد در شب عروسی نسبت به سایر مهمانان کمی سخت می شود. اما سایت عروسی ساز راز زیبایی داماد در شب عروسی را به شما خواهد گفت تا با اعتماد به نفس بالا در شب عروسیتان حضور پیدا کنید.

راز زیبایی داماد در شب عروسی

راز زیبایی داماد در شب عروسی

بارها در مقاله های عروسی ساز ذکر شده که هیچ چیز زیباتر از ست کردن کت و شلوار داماد با لباس عروس نیست. قطعا با اینکار لقب عروس و داماد لاکچری را در شب عروسیتان خواهید گرفت. اما توجه کنید که رنگی که برای ست انتخاب می کنید مناسب داماد نیز باشد.

یکی از مشکلاتی که اکثر دامادها در شب عروسی دارند، جلیقه است ! شاید عجیب باشد اما خیلی ها هنوز نمی دانند که داماد باید از جلیقه استفاده کند یا خیر. پوشیدن جلیقه کاملا به وضعیت اندام شما بستگی دارد. خیلی ها تصور می کنند اگر کت و شلوارشان جلیقه داشته باشد، حتما باید آنرا بپوشند در حالیکه این مورد کاملا اشتباه است. برای مثال تصور کنید عروسیتان در فصل تابستان است آیا پوشیدن جلیقه مناسب است؟

بنابراین به فصلی که عروسی در آن برگزار می شود نیز باید دقت کنید. لازم به ذکر است پوشیدن جلیقه تنها به داماد هایی پیشنهاد می شود که قد بلند و هیکل متناسبی دارند. در واقع نه زیاد لاغر هستند و نه زیاد چاق.

انتخاب نوع شلوار

یکی دیگر از تصورات اشتباه دامادها در انتخاب نوع شلوار است. اگر مدل های کت و شلوار دامادی را مشاهده کنید، شلوار داماد حتما باید اندازه کفش باشد. یکی از بدترین اتفاقات برای داماد نمایان شدن جورابش است !!! بهتر است قبل از انتخاب شلوار ، کفشتان را انتخاب کنید تا بهتر بتوانید اندازه شلوارتان را مشخص کنید. اندازه آستین پیراهن باید از اندازه آستین کت بلند تر باشد به طوریکه وقتی کت را میپوشید کمی از آستین پیراهن مشخص شود.

قد و وزن داماد

کوتاه یا بلند بودن قد داماد ارتباط کاملا مستقیمی با انتخاب مدل کت و شلوار دارد. کمی بالاتر ذکر شد که پوشیدن جلیقه کاملا بستگی به اندام شما دارد. در واقع داماد اگر کوتاه قد هست، نباید از جلیقه استفاده کند. کت های تک دکمه مناسب ترین کت برای داماد های کوتاه قد می باشد.

افراد بسیار چاق و خیلی کوتاه قد همیشه در انتخاب کت و شلوار نیاز به یک خیاط دارند. بنابراین اگر جزء این دو دسته هستید حتما به دنبال یک خیاط ماهر باشید تا بتواند کت و شلوار را به اندازه مورد نیازتان برساند.

مدل موی داماد

بعد از انتخاب کت و شلوار نوبت به مدل موی داماد میرسد. در این مورد نیز تیم عروسی ساز مقاله ای در رابطه با نحوه انتخاب مدل موی داماد آماده کرده است که حتما پیشنهاد می شود آن را کامل مطالعه کنید. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید آرایشگاه داماد را در سایت عروسی ساز مشاهده نمائید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

راز زیبایی داماد در شب عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
راز زیبایی داماد در شب عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی سال راز زیبایی داماد در شب عروسی زیبایی در شب عروسی از جمله آرزوهای هر شخصی است. همانطور که د تزئین خواندنی عروسی,طرح خواندنی عروسی,
صفحه قبل