عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نکات انتخاب دسته گل عروس

نکات انتخاب دسته گل عروس


انتخاب دسته گل عروس یکی از ریزه کاری های مراسم عروسی است که با انتخاب مناسب آن میتوان جلوه خاص و زیبایی به لباس و آرایش خود دهید. دسته گل عروس صبح تا شب دست عروس است. در عکس آتلیه یا زمان ورود عروس خانم به مجلس عروسی، دسته گل عروس همیشه خودنمایی می کند. پس باید انتخاب و سفارش با دقت و سلیقه انتخاب باشد.

عکس هنری گل عروس

دسته گل عروس باید با لباس عروس و جزییات دیگر هماهنگ باشد. گل‌هایی که در جشن و سالن عروسی دیده می‌شوند مخصوصأ دسته گل عروس، نه‌تنها در داشتن یک حس خوب به مهمان‌ها کمک می‌کنند بلکه در همه عکس‌ها و فیلم‌ها جلوه کرده و برای همیشه ثبت می‌شوند،

مدل مناسب دسته گل عروس با توجه به مدل لباس عروس

دسته گل عروس باید به شکلی باشد که زیبایی ها و جزییات لباس عروس پنهان نشود. اگر می خواهید جلوی لباس شما خیلی به چشم بیاید مدل دسته گل عروس کوچکی انتخاب کنید،

اگر قسمت دامن لباس شما ساده است مدلی انتخاب کنید که گل هایی به صورت آویزان و آبشاری داشته باشد و اگر لباس یا قسمت دامن لباس عروس پرکار و دارای تزیینات زیادی است نباید از مدل آبشاری و پله پله استفاده کنید در این مورد بهترین مدل دسته گل، دسته گل گرد می باشد.

دسته گل آبشاری عروس

دسته گل گرد عروس

اگر می خواهید لباس عروس کوتاه بپوشید بهتر است دسته گلی کوچک انتخاب کنید که فقط شامل یک نوع گل باشد. این تناسب جلوه لباس عروس شما را نیز چند برابر می کند.

انتخاب نوع گل

سعی کنید دسته گل های فصل را انتخاب کنید. گل های فصل ، نه تنها تازه تر و ارزان تر هستند ، بلکه با محیط و آب و هوا نیز سازگاری بیشتری دارند. مدل دسته گل رُز در فصل تابستان، گل های لاله و نرگس در فصل بهار ، زنبق در فصل پاییز و نیلوفر در فصل زمستان بسیار مناسب هستند.

در انتخاب انواع دسته گل عروس باید به معنا و مفهوم گل ها نیز اهمیت داد.

گل لیلیوم نماد خلوص و عظمت، گل ارکیده نماد زیبایی و عشق، یاسمن نماد خوشی و لذت است. پرکاربردترین گل برای دسته گل عروس همیشه گل رز بوده که هر آن نیز معنا و مفهوم خود را دارد. رز سفید نماد خلوص، رز صورتی نماد فیض و نعمت و رز قرمز نماد عشق و محبت است.

گل‌هایی را برای دسته‌گل ازدواجتان برگزینید که گرده پخش نکنند و لباس عروس شما را کثیف نکنند. اگر هم به حساسیت فصلی دچار هستید، در انتخاب گل‌ها دقت کنید. دیدن عروسی كه مدام عطسه می‌زند و دچار آب‌ریزش بینی شده، اصلا جالب نیست.

انتخاب دسته گل با توجه به قد و قامت عروس

به قد و قامت خود توجه کنید، دسته گل به قد شما نیز بستگی دارد. اگر قد شما کوتاه است و یا جثه کوچکی دارید، از دسته گل عروس کوچکتر و جمع وجورتر استفاده کنید.
اگر قد بلندی دارید و البته به صورت خاص جثه بزرگی دارید، حتما از دسته گل عروس بزرگتر استفاده کنید. برای جثه بزرگ دسته گل های بزرگ مناسب تر است و برای همخوانی با قد بلند از دسته گل عروس که دنباله دار است و کشیدگی انتهایی دارد، شکیل تر می باشد. این مدل دسته گل قد شما را بیشتر به نمایش می گذارد. 

دسته گل جدید عروس

رنگ دسته گل عروس

رنگ دسته گل را با توجه به رنگ پوست و آرایش خود انتخاب کنید، اگر پوستی روشن دارید نباید از دسته گل عروس خیلی تیره استفاده کنید، چون این انتخاب شما را رنگ پریده تر نشان میدهد و برعکس.

به تم آرایشی که برای شما در نظر گرفته می شود، توجه کنید. رنگی مکمل آن را انتخاب کنید. مثلا برای تم رنگ صورتی دسته گل عروس صورتی تیره برای هماهنگی مناسب است.

برای انتخاب رنگ می توانید به فصل نیز توجه کنید، رنگ های زرد، قرمز و نارنجی برای فصل پاییز بسیار مناسب هستند. دسته گل های سفید، نقره ای و طلایی برای فصل زمستان مناسب هستند و رنگ های صورتی، آبی، بنفش و سبز برای فصل بهار تناسب خوبی دارند. 

دسته گل خاص عروس

دسته گل عروس

دسته گل جدید عروس

دسته گل شیک عروس

  البته اغلب عروس‌خانم‌ها دسته‌گل‌های سفید را برای ست كردن با لباس عروس‌شان ترجیح می‌دهند.

دسته گل سفید

دسته گل عروس

دسته گل های دستبندی عروس

اگر حال‌ و حوصله در دست داشتن دسته‌گل در تمام جشن ازدواج‌تان را ندارید، بهتر است دسته‌گل‌های کوچکی را سفارش دهید که به‌وسیله یک کش که روی آن با روبان تزیین شده مثل یک دست‌بند دور مچ شما بسته می‌شود. این دسته‌گل‌ها برای لباس‌های عروسی ساده‌تر مناسب‌اند. این نوع دسته گل برای مراسم نامزدی ، حنابندان و لباس عروسی های ساده تر و حتی ساقدوش های عروس خانم مناسب است.

دسته گل دستبندی

و در آخر اگر سررشته ای در این امر ندارید به گل فروشی خود اعتماد کنید.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نکات انتخاب دسته گل عروس

نکات انتخاب دسته گل عروس

نکات انتخاب دسته گل عروس

نکات انتخاب دسته گل عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نکات انتخاب دسته گل عروس
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر خواندنی عروسی زیبا نکات انتخاب دسته گل عروس انتخاب دسته گل عروس یکی از ریزه کاری های مراسم عروسی است که خواندنی عروسی شیک , مدل خواندنی عروسی پرفروش,
صفحه قبل