عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد

همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد


همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد

تیم عروسی ساز در جهت افزایش کیفیت خدمات و تشریفات مراسم عروسی زوج های جوان همواره در صدد افزایش همکاری با تشریفات به نام و معتبر بوده است. جدیدترین دیدار و همکاری سامانه عروسی ساز با یکی از بهترین و با سابقه ترین تشریفات مشهد در راستای رسیدن به این هدف بوده است. این سامانه، با افتخار همکاری خود را با تشریفات شرف زاده مشهد آغاز کرده است. با دیدار و صحبت های آقای سلامی مدیر سامانه عروسی ساز و آقای شرف زاده مدیر این تشریفات با سابقه، تعاملات و نتایج خوبی برای زوج های جوانی که از طریق این سامانه به تشریفات شرف زاده معرفی شوند، حاصل شده است. لذا زوج های جوان می توانند از طریق سامانه عروسی ساز از تخفیفات ویژه بهره مند شوند.

عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد

تشریفات شرف زاده مشهد

این تشریفات دارای باغ اختصاصی بسیار بزرگ با ظرفیت 1000 نفر است. تشریفات شرف زاده با مجرب ترین متخصصین در زمینه طراحی و دیزاین مجالس به سبک متد روز دنیا در فضاهای متفاوت و منحصر به فرد میزبان لحظات شاد و به یاد ماندنی شما است. باغ اختصاصی این مجموعه با میزها و صندلی های بسیار شیک و ورودی بسیار زیبا یکی از بهترین و زیباترین باغ ها برای برگزاری مراسم شماست. نورپردازی این باغ در شب بسیار زیبا و جذاب است. با توجه به سلیقه و انتخاب رنگ های مورد نظر شما باغ با گل های تازه و طبیعی دیزاین و آماده برگزاری مراسم خاطره انگیز شما می شود.

اگر برای برگزاری مراسم خود به دنبال گروه تشریفات می گردید حتما از باغ اختصاصی تشریفات شرف زاده و البته نمونه کارهای این مجموعه حرفه ای دیدن کنید. دیزاین، گل آرایی و شمع آرایی بی نظیر این مجموعه شما را شگفت زده خواهد کرد.

خدمات تشریفات شرف زاده

  • برگزاری مراسم عروسی , عقد , نامزدی , سمینار و همایش
  • هماهنگی کلیه خدمات مراسم شما
  • همکاری با سالن زیبایی و آتلیه های بنام
  • دارای باغ اختصاصی
  • دارای فضاهای خاص و متفاوت
  • کادر حرفه ای و با تجربه

آدرس: بزرگراه اسیایی ازادی 159 گلستان 6. تلفن تماس: 38654868

تشریفات شرف زاده

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد

همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد

همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهرویداد
توضیح مختصر خواندنی رویداد روز همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد همکاری عروسی ساز و تشریفات شرف زاده مشهد تیم عروسی سا آخرین مدل خواندنی رویداد,
صفحه قبل