عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب لباس عروسی

نحوه انتخاب لباس عروسی


قطعا اگر ازدواج کرده اید، طعم خرید لباس عروسی را چشیده اید. نحوه انتخاب لباس عروس همیشه برای دختر خانم ها یکی از دشوارترین کارهای عروسی بوده است. خصوصا عروس هایی که خیلی وسواسی هستند بیشتر در انتخاب لباس عروس اذیت می شوند. زیرا لباس عروس معمولا بیشتر از کت و شلوار داماد به چشم می آید و خانم ها ریز بین تر هستند. همین دلیل ها کافی است تا هر دختری در شب عروسیش استرس مدل لباس عروسی را داشته باشد.

اما انتخاب لباس عروس تنها با رعایت و در نظر گرفتن چند نکته بسیار ساده راحت تر از آنچه فکرش را میکنید خواهد شد. اگر قبل از خرید لباس عروسی بدانید دنبال چه نوع مدل لباس عروسی هستید، قطعا سریعتر و بهتر میتوانید تصمیم بگیرید.

نحوه انتخاب لباس عروس

نحوه انتخاب لباس عروسی

اولین و مهمترین مورد در انتخاب لباس عروس اندام شما است. عروسی لاغر اندام را در لباسی پف دار و از همه بدتر دنباله دار تصور کنید !!! قطعا لقب بدترین مدل لباس در شب عروسیش را خواهد گرفت. یا برعکس همین مورد عروسی چاق و لباسی فیت بدن را در نظر بگیرید. با بررسی این موارد به این نتیجه میرسیم که اولین مورد در هنگام انتخاب لباس عروس ، اندام شما است.

بارها در مطالب عروسی ساز ذکر شده که انتخاب لباس عروس با مدل موی عروس ارتباط مستقیم دارد. برای مثال اگر قرار است موی عروس باز و بلند باشد نمیتواند مدل لباس عروسی را انتخاب کند که در پشت لباس عروس حالت باز داشته باشد ! زیرا در این صورت موهای شما زیبایی و طرح لباس عروس را می پوشاند و دیده نخواهد شد.

در نگاه اول به دنبال مدل لباس عروسی باشید که با اندام شما تناسب داشته باشد و سپس به طرح و مدل آن فکر کنید. یادتان نرود لباس عروسی که قرار است انتخاب کنید کاملا با سایر لباس های رسمی که تاکنون داشته اید فرق می کند. احساس لباس عروس را زمانی متوجه خواهید شد که ساعت های طولانی آن را بر تن داشته باشید.

لباس عروس نباید روی بدن شما حرکت کند و باعث اذیت شما شود. به همین دلیل سعی کنید در هنگام پرو چند قدمی با لباس عروس راه بروید تا راحتی آن را احساس کنید. در انتخاب لباس عروس عجله نکنید. چندین مدل و طرح را امتحان کنید و حتما از یکی از دوستان و نزدیکانتان بخواهید که در هنگام انتخاب لباس عروس در کنار شما باشند تا نظر آنها را نیز بپرسید. تاثیر زیبایی لباس عروس در عکسهای عروسی شما مشخص خواهد شد.

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه انتخاب لباس عروسی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه انتخاب لباس عروسی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرخواندنی عروسی جدید نحوه انتخاب لباس عروسی قطعا اگر ازدواج کرده اید، طعم خرید لباس عروسی را چشیده اید. خواندنی عروسی ,مدل خواندنی عروسی شیک,
صفحه قبل