عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

باغسرا و تالار رزا تهران

باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
باغسرا و تالار رزا
 باغسرا و تالار عروسی رزا  تهران

باغ تالار رزا با ظرفیت  400 نفر,یکی از زیباترین و به صرفه ترین باغ های عروسی می باشد.باغ تالار رزا با مساحت 8500 متر مربع هر امکاناتی را که یک باغ برای برگذاری مراسم باید داشته باشد را داراست.

ظرفیت پذیرش مهمان در باغ تالار رزا نهایتا 400نفر است.باغ تالار رزا قابلیت پذیرایی به بهترین نحو را برای تعداد میهمانهای زیر 200 نفر را نیز دارا می باشد.

باغ تالار رزا دارای دو پارکینگ است که یکی داخل باغ و با ظرفیت ۸۰ خودرو و دیگری در کنار تالار و با ظرفیت ۱۰۰ خودرو میباشد که امنیت آن توسط نیروی انسانی و دوربینهای مدار بسته تامین میشود.

در ابتدای مسیر ورود مهمان های جشن عروسی به باغ تالار رزا ، فضایی بصورت شیب دار برای استقرار ماشین عروس تعبیه شده زیرا  تجربه نشان میدهد معمولا داماد به محض ورود به باغ تالار سوال می کند که باید کجا بایستد؟در نتیجه ما در باغ تالار رزا یک فضا مخصوص پارک خودروی عروس و داماد بصورت ویژه طراحی کرده ایم.

از دیگرخدمات باغ تالار رزا ، باید به ماشین عروسی اشاره کرد که اغلب از بین مدل های گران قیمت انتخاب میشود و عروس  داماد می توانند خودشان ماشین عروس را انتخاب کنند. همچنین ماشین عروس طبق سلیقه عروس و داماد تزئین می شود.

اگر جشن عروسی به طور کامل به تشریفات رزا سپرده شود , مطمئنا عروس و داماد دیگر دغدغه ای از بابت برگذاری مراسم نخواهند داشت و شاهد این خواهند بود که پذیرایی از مهمانان به بهترین نحو انجام خواهد شد .

یکی از وجوه تمایز باغ تالار رزا به علاوه بر قیمت بسیار مناسب آن فضای عقد کنان است. فضای عقد باغ تالار رزا بصورت جزیره ای در میان استخر آبی قرار گرفته این جزیره از بالا که نگاه می کنید سطح مقطع یک گیتار را دارد. آبنمای انتهایی، منظره پشت سفره عقد را برای کادر بندی فیلم و عکس ، پوشش می دهد و مهمان ها در میان جزیره ای که دارای آبنمای زیبا و حتی مشعل با شعله های میان آب است برای برگزاری جشن عقد حضور پیدا می کنند.

 

آدرس باغسرا و تالار رزا تهران

استان تهران - شهر تهران - تهران آزادگان جنوب فتح غرب خروجی باغستان شهریار بعداز سعید آباد خروجی زرنان بالا پلاک 13 و 15
02122066340 تلفن باغسرا و تالار رزا تهران
09121119394 موبایل باغسرا و تالار رزا تهران
ثبت جهت ساخت جشن عروسی

باغسرا و تالار رزا
آدرس استان تهران- شهر تهران - تهران آزادگان جنوب فتح غرب خروجی باغستان شهریار بعداز سعید آباد خروجی زرنان بالا پلاک 13 و 15
تلفن ثابت : 02122066340 - همراه : 09121119394 - کپن تخفیف : aroosisaz
اینستاگرامroza_garden
ارائه باغ تالار رزا
بخشخدمات عروسی تهران
دستهباغسرا تهران
توضیح مختصرمدل خدمات عروسی باغسرا شیک باغسرا و تالار رزا  باغسرا و تالار عروسی رزا  تهران باغ تالار خدمات عروسی باغسرا زیبا,


ارسال دیدگاه

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد.*

کیفیت خدمات
نوآوری
تنوع خدمات
برخورد کارکنان
کلاس قیمت
ارزش در برابر قیمت

نظرات کاربران برای باغسرا و تالار رزا

صفحه قبل