عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب مدل موی عروس

نحوه انتخاب مدل موی عروس


مدل موی عروس تنها در صورتی زیبا است که مهمانان عروسی از آن تعریف کنند ! بنابراین در انتخاب مدل موی عروس حساسیست به خرج دهید. اگر نمیدانید چه مدل موی عروسی برای شما مناسب است، در ادامه با عروسی ساز همراه باشید

نحوه انتخاب مدل موی عروس

بارها در تمامی مطالب انتخاب مدل آرایش عروس و ... تأکید شده است که انتخاب مدل مو عروس باید با توجه به مدل لباس عروس انتخاب شود. فرض کنید شما میخواهید مدل موی کوتاه (تا سرشانه) را انتخاب کنید. تنها زمانی میتوانید از مدل موی کوتاه استفاده کنید که مدل لباس عروسیتان بدون آستین باشد ! در غیراینصورت انتخاب موی کوتاه پیشنهاد نمی شود.

نحوه انتخاب مدل موی عروس

مدل موی باز عروس

برخی از عروس خانم ها مدل موی آزاد را بیشتر از موهای بسته میپسندند. این دسته از مدل موها در کنار زیبایی که شما میدهد، باعث می شود نتوانید در عروسی جنب و جوش زیادی داشته باشید. برای مثال در هنگام رقص احتمال بهم ریختن مدل موی باز عروس بسیار زیاد است.

مدل موی آزاد در دو نوع فر و صاف وجود دارد که انتخاب آن کاملا سلیقه ای است و میتوانید هر دو را امتحان کنید و نظر دوستان و آشنایان خود را بپرسید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدل موی بسته عروس

مدل موی بسته عروس نیز باید با توجه مدل لباس عروس انتخاب شود. اگر لباس عروسی پوشیده و بلند دارید، انتخاب مدل موی بسته به شما پیشنهاد می شود. جمع کردن موی عروس باعث می شود زیبایی لباس عروس بیشتر نمایان شود

مدل موی بسته عروس

اگر در انتخاب مدل موی باز یا بسته دو دل هستید، مدل موی بسته را انتخاب کنید زیرا نگهداری از مدل موی باز عروس در شب عروسی بسیار سخت است. زیرا اگر هوا زیاد گرم شود باعث می شود حالت موهایتان از بین برود و اگر موهایتان خراب شود، چهرتان نیز برهم ریخته خواهد شد و مدل آرایش عروس نیز زیبایی خود را از دست خواهد داد.

موهای فر عروس ، یکی از شیک ترین نوع مدل موهای عروس است. اما ابتدا باید حالت موی شما توسط آرایشگر بررسی شود. برخی موها حالت فر را خیلی زود از دست میدهند. یادتان باشد در شب عروسی قرار است ساعت های زیادی را بگذرانید. بنابراین باید پیش بینی هر اتفاقی را بکنید !

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

نحوه انتخاب مدل موی عروس

نحوه انتخاب مدل موی عروس

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
نحوه انتخاب مدل موی عروس
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرانواع خواندنی عروسی نحوه انتخاب مدل موی عروس مدل موی عروس تنها در صورتی زیبا است که مهمانان عروسی از آن ت خواندنی عروسی زیبا,مدل خواندنی عروسی,
صفحه قبل