عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

مزون لباس عروس در اصفهان

مزون لباس عروس در اصفهان


انتخاب لباس عروس مناسب، بسیار مهم می باشد. لباس عروس زیبا و مناسب اندام و چهره شما باعث جلوه و زیبایی دوچندان شما در مراسم جشن عروسیتان است. و این امر بدون شناخت کافی از مزون های شهر میسر نیست. با در نظر گرفتن تنوع و فراوانی مزون ها در شهر اصفهان فقط به معرفی بعضی از معروف ترین و بهترین مزون های لباس عروس اصفهان می پردازیم و مطالعه و تحقیق درباره بقیه مزون ها را در سایت عروسی ساز به شما می سپاریم.

مزون لباس عروس الما اصفهان

یکی از بهترین مزون های لباس عروس شهر اصفهان مزون الماست که البته در این مزون علاوه بر لباس عروس لباس های نامزدی و لباس های شب بسیار جدید و زیبایی ارایه می شود. از نکات قابل توجه این مزون این است که بدون دریافت مبلغ اضافه، تاج، کت و شنل نیز به عروس خانم ها می دهند. فضای شیک مزون با دکوراسیون زیبا، اتاق پرو بزرگ، لباس های تمیز با کیفیت و قیمت بسیار مناسب، ژورنال ها و لباس های جدید و به روز این مزون شما را به مشتری دائم این مزون برای مراسم هاتون تبدیل می کند.

آدرس: نبش خیابان خاقانی ، پاساژ ارکیده ، واحد 207. تلفن تماس: 36254476

مزون لباس عروس آفرینش اصفهان

مزون آفرینش اصفهان با ارائه انواع مختلف لباس های عروس ژورنالی، تاج عروس، تور، کت، شنل در جنس ها و طرح های مختلف و همچنین ملزومات جانبی و فانتزی دیگر عروس مانند: چتر عروس، دستکش عروس و کلاه عروس یکی از شلوغ ترین و بهترین مزون های شهر اصفهان است. در این مزون علاوه بر لباس عروس و ملزومات آن، لباس نامزدی، لباس شب و لباس عروس برای کودکان نیز ارائه می شود. برخورد پرسنل بسیار عالی. کیفیت و تنوع لباس ها نیز بسیار خوب می باشد.

آدرس: خیابان توحید میانی ، نبش کوچه 27 ، ساختمان پاسارگاد ، طبقه 4 ، واحد 401. شماره تماس: 36284882

مزون لباس عروس ل-اسپوزا  اصفهان

نمایندگی بهترین لباس های عروس اروپایی و ترک با دو شعبه در شهر اصفهان می باشد. این مزون با 23 سال سابقه و تجربه در زمینه لباس عروس  و استفاده از متریال مرغوب در عرصه‌ی تولید، به ارائه خدمات برای عروس مطابق با سلیقه مشتریان می‌پردازد. برای مراجعه به این مزون بهتر است وقت قبلی تعیین کنید. کیفیت پارچه ها و دوخت لباس ها بسیار خوب است. برخورد پرسنل با مراجعین بسیار محترمانه است. در این مزون لباس ها بسیار تمیز و مطابق مد روز است.

شعبه 1 :خیابان توحید میانی ،روبروی بانک سامان ،مجتمع گلدیس ،طبقه 3 واحد 12. تلفن تماس: 36287075

شعبه 2 :خیابان توحید میانی ،جنب داروخانه دکتر منوچهری ،مجتمع ناز ،طبقه 2. تلفن تماس: 36292574

مزون لباس عروس ملکه اصفهان

این مزون با مدل های بسیار شیک و زیبای عروسی و نامزدی در اصفهان جزو بهترین مزون های لباس عروس این شهر است. فروش و اجاره لباس عروس با بهترین کیفیت و مطابق هر سلیقه انجام می شود. قیمت لباس های این مزون بسیار مناسب است. انواع تور عروس، کت، شنل و دیگر ملزومات عروس از خدمات این مزون در اصفهان می باشد. 

آدرس: خیابان مشتاق . تلفن تماس: 52404640

مرون لباس عروس کابوک اصفهان

یکی از معروف ترین و بهترین مزون های لباس عروس در اصفهان مزون کابوک است. این مزون طراح و تولید کننده لباس عروس و نامزدی با متریال ترک با بیش از یک دهه تجربه مشغول به کار می باشد. انواع لباس های نامزدی و عروسی ژورنالی و مطابق مد روز با بهترین قیمت و کیفیت در این مزون ارائه می شود. همچنین تمام ملزومات مورد نیاز عروس خانم ها نیز در این مزون موجود است. مزون عروس کابوک با دوخت انواع مدلهای ژورنالی و فشن متناسب با سلیقه و بودجه شما ، به شما این امکان را میدهد تا لباس عروس رویایی خود را در زیباترین شب زندگیتان به تن کنید.

آدرس: خیابان توحید میانی ، جنب موسسه مالی اعتباری ثامن ، ساختمان مینیاتور طبقه 2 واحد 3 . تلفن تماس: 36274728


مزون لباس عروس در اصفهان

مزون لباس عروس در اصفهان

مزون لباس عروس در اصفهان

مزون لباس عروس در اصفهان
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی مزون لباس عروس در اصفهان انتخاب لباس عروس مناسب، بسیار مهم می باشد. لباس عروس زیبا و مدل خواندنی عروسی,خواندنی عروسی شیک ,
صفحه قبل