عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد

معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد


از مهم ترین و ابتدایی ترین دغدغه های زوج های جوان و خانواده هایشان محل برگزاری مراسم عروسی است که با توجه به افزایش تشریفات عروسی از هزینه بردار ترین قسمت های عروسی نیز می باشد. در شهر مشهد به دلیل وجود باغ ها و تالار های متنوع در طرقبه و شاندیز انتخاب باغ یا تالار مناسب با توجه به این تنوع زیاد بسیار دشوار می باشد. بررسی تمام این باغ ها و تالار ها ممکن نمی باشد ولی برای راهنمایی و آشنایی بیشتر شما با بهترین و شیک ترین باغ ها و تالار ها چندتا از جدیدترین و بهترین ها را به شما معرفی می کنیم و سایر باغ ها و تالار ها را می توانید در سایت عروسی ساز مشاهده کنید.

قصر مجلل فرمانیه مشهد

از جدید ترین تالارهای عروسی قصر مجلل فرمانیه است که کار رسمی خود را به تازگی آغاز کرده . این تالار برگزار کننده مراسمات خاص شما در فضایی کاملا لاکچری و باشکوه می باشد. لابی ورودی، سالن مهمان ها و همه چیز در این تالار به قدری شیک و زیباست که شما را محسور خود می کند. تجربه بالای مدیر تشریفات این مجموعه آقای شریفی که سابق مدیر هتل پردیسان نیز بودند باعث شده تا همه چیز به نحو احسن و عالی در این تالار باشکوه انجام شود. از نکات مثبت این تالار این است که برای خدمات جانبی نظیر سفره عقد و گل آرایی هزینه مجزا از شما دریافت نمی کنند. سیستم های صوتی وتصویری حرفه ایی که در مشهد کمتر دیده می شود، کامل بودن منو های این تالار، گل آرایی های فراوان و زیبا، کیفیت بالای غذاها، برخورد مودبانه پرسنل و تمام جزییات این مجموعه باعث می شود تا با خیال راحت برگزاری مراسم خود را به این تالار بسپارید و به سایر موارد جشن عروسی خود بپردازید.

کلاس قیمتی این تالار با توجه به خدمات عالی و بی نظیرش بالاست ولی چنانچه از نظر بودجه و قیمت مشکل ندارید یکی از بهترین انتخاب ها برای شما قصر مجلل فرمانیه است.

آدرس: ابتداي جاده شانديز ، روبروي موج هاي خروشان ، مدرس 5. تلفن تماس: 09155809800

تالار قصر مجلل فرمانیه

تالار مجلل کوهسر مشهد

این تالار زیبا به تازگی با تغییراتی که در سالن های عروسی خود انجام داده بسیار شیک و مجلل آماده خدمت رسانی است. فضای سالن بسیار بزرگ است که برای تعداد مهمان های زیاد نیز بسیار مناسب می باشد. پارکینگ وسیع این مجموعه نیز باعث می شود مهمان ها با خیال راحت به عروسی بیایند. تزیین و دیزاین سالن، جایگاه عروس و داماد بسیار خاص، شیک و با سلیقه می باشد. دیزاین میزها با توجه به خواست و سلیقه شما قابل انتخاب و تغییر است که برای تزیینات خاص تر مبلغ جزئی دریافت می کنند. خدمات دهی و امکانات بسیار عالی، نظم بالا، تنوع زیاد و کیفیت بالای غذاها همه چیز را برای برگزاری مراسمی خاص مهیا کرده است.

کلاس قیمتی این تالار مجلل نیز نسبتا بالاست ولی با توجه به زیبایی و خاص بودن و امکانات و خدمات کامل آن پیشنهاد می کنیم این تالار مجلل را از دست ندهید.

آدرس: بلوار هاشمیه، هاشمیه 62. تلفن تماس: 38840150

تالار کوهسر مشهد

باغسرای ابریشم مشهد

یکی از باغ هایی که در ابتدای جاده شاندیز واقع شده و تجربه بسیار زیاد و موفقی در برگزاری مراسم های عروسی داشته باغ ابریشم است که در راستای توسعه کاری خود به تازگی نیز تالار خود را راه اندازی کرده و با اسم تالار بارثاوا در مدرس 1 فعالیت می کند. نکته بارز در این باغ کیفیت و حجم زیاد غذا می باشد که باعث می شود در روز مراسم نگران کم اومدن غذا نباشید. نور پردازی باغ در شب بسیار زیباست و آتش بازی روز مراسم کامل می باشد. برخورد عالی مدیریت و پرسنل باغ بسیار عالی است و به شما این امکان را می دهند تا هر تغییری بخواهید در منو و نحوه دیزاین باغ و میز مهمان ها بدهید. ظروف زیبا و لوکس، گل آرایی انتخابی عروس و داماد، سفره عقد مجلل و زیبا باعث زیباتر شدن و خاطره انگیز شدن هرچه بیشتر جشن عروسی شما می شود.

آدرس: کیلومتر 2 جاده شاندیز , روبروی موج های خروشان. تلفن تماس: 35593111

باغسرای ابریشم مشهد

باغسرای ملک مشهد

باغ ملک یکی از شیک ترین باغ های مشهد از نظر فضای باغ و تشریفات است. این مجموعه با سالیان سال تجربه و کادری مجرب همواره برگزار کننده بهترین مراسم های عروسی بوده است. جایگاه شیک و زیبای کیک عروس و داماد، ورودی مهمان ها با دیزاین متفاوت و گل آرایی بسیار زیبا، جایگاه عروس و داماد و سفره عقد با سلیقه و منحصر به فرد این باغسرا در عکس و فیلم عروسی شما جلوه بسیار زیبایی ایجاد کرده و باعث می شود تا مراسم عروسی شما بین دوستان و آشنایان زبانزد باشد. تنوع، حجم و کیفیت غذا، میوه و شیرینی این باغسرا بسیار زیاد است و پرسنل با اخلاق و باتجربه همواره آماده پذیرایی از مهمانان هستند.

اگر مراسم عروسی خود را در فصل تابستان برگزار می کنید پیشنهاد می کنیم این باغ زیبا را از دست ندهید.

آدرس: ابتدای جاده شاندیز ، بعد از کوچه فرمانداری، کوچه باغ ملک. تلفن تماس: 35593788

باغسرای ملک

باغسرا و تالار عروسی آندریا مشهد

یکی از باسابقه ترین باغ تالار ها برای برگزاری مراسم های عروسی باغ تالار آندریاست. فضا بسیار سرسبز این باغ حس خوبی را به شما و مهمان ها القا می کند. فضای بزرگ باغ و تالار این مجموعه بسیار مناسب برگزاری مهمانی های مجلل و بزرگ است. به گواه تمام افرادی که این باغ تالار را دیده اند هم باغ و هم تالار این مجموعه از زیبا ترین و شیک ترین باغ ها و تالار هاست. تنوع زیاد منو های این مجموعه باعث قدرت انتخاب و مانور شما در غذا ها و تشریفات مورد نظرتان با توجه به قیمت مد نظر شما می باشد. برخورد مدیریت و پرسنل پذیرایی بسیار عالی است. از نقاط قوت این مجموعه علاوه بر گل آرایی و دیزاین شیک سالن مخصوصا ورودی مهمان ها و عروس و داماد، دید خوب مهمان ها در عروسی به سن رقص و عروس و داماد است.

  عروسی شما چه در فصول سرد و چه در فصول گرم برگزار شود به دلیل امکانات عالی و فضایی زیبا هم در باغ و هم تالار این مجموعه می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

آدرس: ابتدای جاده شاندیز , بعد از موج های خروشان , روبروی مدرس 11. تلفن تماس: 35593532

باغ تالار آندریا مشهد

 

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد

معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد

معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد

معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصرمدل خواندنی عروسی جدید معرفی باغ ها و تالار های عروسی شهر مشهد از مهم ترین و ابتدایی ترین دغدغه های زوج های جوان و خانواده مد خواندنی عروسی روز,
صفحه قبل