عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد

معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد


از آنجاییکه در روز مراسم عروسی، عروس خانم مرکز توجه مهمان ها، عکاس ها و فیلم برداران مراسم است، یکی از دغدغه های به جای آنها قبل از مراسم عروسی پیدا کردن آرایشگاهی است که مطابق سلیقه و پسندشان باشد. برای اینکه نگرانی شما در روز مراسم کمتر شود بهتر است با دیدن نمونه کارهای سالن های مختلف و کمی تحقیق بهترین آرایشگاه را انتخاب کنید. با توجه به تفاوت در سبک کار سالن های زیبایی و البته فراوانی این سالن ها در شهر مشهد سعی می کنیم بخشی از معروف ترین و بهترین سالن های زیبایی را معرفی کنیم تا شما را برای انتخاب سالن زیبایی یاری کنیم.

سالن زیبایی شیرین مقدم مشهد

این سالن زیبایی به تازگی در مشهد و به مدیریت خانم شیرین مقدم یکی از معروف ترین و بهترین میکاپ آرتیست های شهر تهران شروع به کار کرده است و در همین مدت کوتاه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. شعبه های اصلی این سالن زیبایی در تهران است که بسیاری از بازیگران سرشناس برای کارهای آرایشی و گریم به این سالن ها و خانم مقدم مراجعه می کنند.

سبک کاری این سالن زیبایی آرایش های لایت و اروپایی است و بیشتر برای عروس خانم ها از گریم استفاده می کنند که باعث می شود چهره ای متفاوت و بسیار زیبا در مراسم عروسی خود داشته باشید. این سالن سه تا میکاپ آرتیست دارد که مستقیما توسط خانم مقدم آموزش دیده و کار می کنند. شما با دیدن سبک کاری آنها در روز مخصوصی که برای بازدید عروس تعیین می شود، می توانید یکی از میکاپ آرتیست ها را برای آرایش روز عروسی خود انتخاب کنید. پکیج VIP این سالن نیز میکاپ آرتیست های شهر تهران برای روز مراسم شما به مشهد می آیند. از نکات مثبت این سالن یک جلسه تست آرایش رایگان برای عروس خانم چند روز قبل از مراسم است. برای آرایش عروس از برند فرانسوی استفاده می کنند که کیفیت و ماندگاری بسیار خوبی دارد و مشکل عروس خانم ها بابت خراب شدن آرایش روز مراسم را کاملا مرتفع کرده است. کلاس قیمتی این سالن زیبایی نسبتا بالاست ولی چنانچه بودجه زیادی برای آرایش عروس در نظر دارید و می خواهید در روز مراسم خیالتان از زیبایی عروس راحت باشد، این سالن زیبایی می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

آدرس: بلوار ملک آباد، بین گویا 8 و 10. تلفن تماس: 36019935

سالن زیبایی پوپر مشهد

این سالن زیبایی معروف شهر مشهد با پرسنل و تیم حرفه ای در سال های اخیر بسیار مورد استقبال عروس خانم های سخت پسند و وسواسی قرار گرفته است. سبک کاری به روز و جدید، استفاده از مواد آرایشی با کیفیت، برخورد عالی کارکنان و... از نکات مثبت و بارز این سالن زیبایی است. یکی دیگر از نکات مثبت این سالن زیبایی شیک، حیاط و فضای باز و البته سالن بسیار بزرگ و مجلل آن است که در بعضی پکیج های ارائه شده اجازه ورود عکاس ها و فیلم بردارهای آتلیه را به داخل سالن برای ثبت مراحل آماده سازی عروس خانم می دهد. که خود باعث خاطره انگیز شدن فیلم ها و عکس های عروسی می شود. چنانچه تمایل داشته باشید سالن زیبایی پوپر را برای مراسم خود انتخاب کنید برای بازدید از عروس های واقعی به شما پیام می دهند. اخلاق و برخورد خوب مسئولین سالن در همان ابتدا باعث جذب شما خواهد شد.

آدرس: بلوار سجاد، بهارستان 18، انتهای خیابان نیلوفر 16. تلفن تماس: 36041997

سالن زیبایی فر آرا مشهد

سالن زیبایی فر آرا با تجربه بسیار زیاد در زمینه آرایش عروس جزو معروف ترین و با قدمت ترین سالن ها برای آرایش عروس است. شینیون و آرایش صورت این سالن همیشه زبانزد بوده است. و تا کنون با استفاده از مواد آرایشی با کیفیت و تیمی با تجربه و حرفه ای توانسته رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند. نمونه کار های زیبا و به روز این سالن زیبایی گواه این ادعاست. پکیج کامل عروس این سالن زیبایی نگرانی شما را از بابت موارد جانبی رفع می کند. چنانچه در تکاپوی پیدا کردن سالن زیبایی برای مراسم عروسی خود هستید این سالن را در اولویت های خود قرار دهید.

آدرس: بلوار وکیل آباد، هفت تیر 8، گلشن 4/6، پلاک 95. تلفن تماس: 38689316

سالن زیبایی زهره مشهد

آرایش های صورت این سالن در عین طبیعی بودن بسیار شیک و زیباست. توجه به قد، قیافه و سایر موارد تاثیرگذار در شینیون و آرایش صورت عروس در صدر کار این سالن زیبایی است تا در مراسم خود به خوبی بدرخشید. جلسات مشاوره عروس خانم ها قبل از مراسم و پذیرایی از عروس در روز مراسم از نقاط قوت این سالن است.

عروس های این سالن همیشه با دیدن عکس ها و فیلم های مراسم خود از تمیزی و زیبایی آرایش خود احساس رضایت دارند. این سالن زیبایی بسیار مدرن چنانچه این سالن زیبایی را برای مراسم خود انتخاب کردید. آرایش و مدل موی خود را با خیال راحت به خودشون بسپارید و در نهایت از زیبایی خود لذت ببرید. 

آدرس: بلوار سجاد، بهارستان 17، بین بنفشه 3و1. تلفن تماس: 37611611

سالن زیبایی نغمه و نگین مشهد

سالن زیبایی نغمه و نگین همان سالن زیبایی معروف چهره پردازان سابق است که با تغییر نام و در مکانی جدید با امکانات کامل و متنوع مشغول به فعالیت است. مزیت این سالن این است که مرکز تخصصی گریم و میکاپ عروس می باشد و کارهای متفرقه در آن انجام نمی شود. مشاوره تخصصی و برنامه ریزی اختصاصی به صورت جداگانه برای هر عروس بر اساس سلیقه عروس خانم از دیگر خدمات این سالن زیبایی است. توجه به جزییاتی مانند نصب تور و تاج، آماده سازی پوست و پوشیدن لباس عروس که در نتیجه نهایی تاثیر به سزایی دارد، از اولویت های این سالن زیبایی مجلل در مشهد است. زیبایی نغمه و نگین پس از 6سال سابقه کاری در زمینه تخصص عروس و تیم کارازموده و خلاق خود، می تواند ادعا کند که حرف اول را برای گفتن دارد. 

آدرس: بلوار فردوسی، نبش فردوسی 16. تلفن تماس: 37629915

09037244777 شماره سایت عروسی ساز جهت هماهنگی تخفیف

معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد

معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد

معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد

معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای اخذ نوبت طراحی و برنامه ریزی جشن عروسی و استفاده از تخفیفات فرم بالا را تکمیل کنید.
معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد
ارائه Sara
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر تزئین خواندنی عروسی معرفی آرایشگاه عروس و سالن زیبایی در مشهد از آنجاییکه در روز مراسم عروسی، عروس خانم مرکز توجه مهمان ها خواندنی عروسی جدید,
صفحه قبل