عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس

نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس


یکی از انتخاب های بسیاری از عروس خانم ها در شب عروسی استفاده از رنگ های لاک ناخن عروس تکراری است. رنگ هایی مانند قرمز و صورتی را قطعا به عنوان لاک ناخن عروس بسیاری استفاده کرده اند و برای اینکه بتوانید کمی متفاوت با سایر عروس ها باشید، پیشنهاد می شود با رنگ های متفاوت لاک عروس آشتی کنید ! رنگ لاک هایی مانند سفید ، خاکستری ، بژ ، زرد ، آبی و طلایی جزء رنگ های لاک ناخن عروس است که کمتر عروسی تاثیر آن را در زیبایی میداند.

رنگ لاک ناخن سفید عروس

نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس

رنگ لاک عروس سفید یکی از رنگ هایی است با اکثر مدل لباس عروس ست می شود و جذابیتی خاصی به عروس خانم ها میدهد. بنابراین استفاده آن به عروس خانم ها پیشنهاد می شود. البته لاک سفید عروس نیز به دسته های متفاوتی تقسیم می شود که هر کدام تم زیبایی در ناخن های شما ایجاد میکند.

البته باید به رنگ پوست خود نیز دقت کنید. برای مثال رنگ پوست سفید یا روشن با رنگ لاک ناخن تیره بیشتر ست می شود و خودش را نشان میدهد. البته اگر رنگ پوست تیره ای دارید، دست شما در انتخاب رنگ لاک ناخن بازتر است و میتوانید هر نوع رنگ لاک ناخنی را استفاده کنید.

نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس

رنگ لاک ناخن خاکستری

رنگ خاکستری و رنگ نقره ای نیز شباهتی به رنگ سفید از لحاظ زیبایی دارند.

با این رنگ لاک ناخن نیز میتوانید با اکثر مدل لباس عروسی ست شوید.

رنگ لاک ناخن زرد

این نوع رنگ لاک ناخن شما را کاملا در شب عروسی متفاوت خواهد کرد ! البته باید منتظر واکنش هایی از طرف دیگران باشید ! زیرا انتظار چنین رنگی از لاک ناخن عروس را نخواهند داشت. بنابراین پیشنهاد می شود سعی کنید از رنگ ملایم زرد استفاده کنید.

رنگ لاک ناخن عروس آبی و طلایی

دو رنگ لاک ناخن متفاوت و جذاب، رنگ آبی و طلایی است. اگر میخواهید هر چه بیشتر در شب عروسیتان بدرخشید ، از رنگ طلایی برای لاک ناخن استفاده کنید.


نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس

نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس

نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهعروسی
توضیح مختصر مدل عروسی زیبا نحوه انتخاب رنگ لاک ناخن عروس یکی از انتخاب های بسیاری از عروس خانم ها در شب عروسی استفاده مدل عروسی خوشگل, تزئین مدل عروسی ,
صفحه قبل