عروسی ساز سامانه آنلاین محاسبه هزینه های جشن عروسی

نحوه انتخاب لباس نامزدی

نحوه انتخاب لباس نامزدی


برای اینکه بتوانید عکسهای زیبایی در مراسم نامزدی و عروسیتان داشته باشید، باید لباس مناسبی انتخاب کنید. یکی از سخت ترین مرحله های عکاسی در زمان نامزدی است زیرا باید لباس مخصوص نامزدی بر تن کنید. اما لباس نامزدی برای عکاسی چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ اگر دوست دارید عکسهای خاطره انگیز و حرفه ای ثبت کنید، نحوه انتخاب لباس نامزدی بسیار مهم است.

نحوه انتخاب لباس نامزدی

معمولا در برخی خانواده ها مراسم نامزدی را چند روز قبل از عروسی برگزارمیکنند. در این صورت نیازی نیست زیاد هزینه کنید و میتوانید یک لباس نامزدی ساده انتخاب کنید. اما اگر قرار است بین نامزدی و عروسیتان فاصله باشد بهتر است به دنبال لباس نامزدی شیک و مجلسی باشید.

نحوه انتخاب لباس نامزدی

انتخاب رنگ لباس نامزدی

همانطور که میدانید، رنگ سفید مخصوص لباس عروسی است. بنابراین نمیتوانید آن را به عنوان رنگ لباس نامزدیتان انتخاب کنید. حتی رنگ های نزدیک به رنگ سفید مانند رنگ شیری نیز مناسب لباس نامزدی نمی باشند و باید این نوع رنگ ها را فراموش کنید.

برای انتخاب رنگ لباس نامزدی به دنبال رنگ مد سال باشید. یا میتوانید از رنگ هایی مثل صورتی ، آبی ، یاسی و رنگهایی در همین سطح استفاده کنید. البته استفاده از رنگ های پررنگ نیز میتوانید در لیست انتخاب هایتان قرار دهید. بستگی دارد چه نوع رنگی را بپسندید و یا چه رنگی بیشتر به شما می آید. ست کردن رنگ لباستان با رنگ لباس داماد نیز یکی از بهترین ایده ها برای مراسم نامزدی می باشد. البته حتما نیازی نیست که کامل ست باشید. مثلا میتوانید با پیراهن یا کروات داماد رنگ لباستان را ست کنید.

البته اگر از افرادی هستید که عادت دارید از لباسی که میخرید، بارها استفاده کنید پیشنهاد می شود رنگی را برای لباس نامزدی انتخاب کنید که در مراسم دیگر نیز بتوانید از آن استفاده کنید و یکبار مصرف نباشد !

نحوه انتخاب مدل لباس نامزدی

انتخاب مدل لباس نامزدی

دامن و پیراهن و یا استفاده از کت و دامن بهترین گزینه ها هستند. لباس مجلسی در نامزدی این دو هستند بنابراین فکر پوشیدن مدل لباس های دیگر را از ذهن خود بیرون کنید. قطعا مدل کت و دامن نیز به سلیقه شما بستگی دارد. اما سخت ترین مرحله انتخاب مدل لباس نامزدی رنگ آن است. اگر قد کوتاهی دارید از مدل لباس نامزدی باریک استفاده کنید مدل لباس نامزدی کوتاه یا بلند نیز به سلیقه شما بستگی دارد.


نحوه انتخاب لباس نامزدی

نحوه انتخاب لباس نامزدی

دریافت تخفیف خدمات عروسی

شماره همراه دریافت کننده پیامک فعالسازی

برای ثبت نام اشتراک طلایی عروسی ساز فرم بالا را پر نمائید.
نحوه انتخاب لباس نامزدی
ارائه AmirH
بخشخواندنی
دستهنامزدی
توضیح مختصرخواندنی نامزدی نحوه انتخاب لباس نامزدی برای اینکه بتوانید عکسهای زیبایی در مراسم نامزدی و عروسیتان خواندنی نامزدی خوشگل,مدل خواندنی نامزدی شیک,
صفحه قبل